Nestea orzeźwia truskawką

2010-03-23

Pierwsze na rynku połączenie napoju z ekstraktem zielonej herbaty i truskawki

Rusza kampania marketingowa promująca nowy wariant smakowy marki Nestea – Nestea Green Tea z Truskawką i Aloesem. Jednym z elementów kampanii będą niestandardowe działania z obszaru marketingu bezpośredniego.

Firmy z systemu Coca-Cola rozpoczęły działania komunikacyjne wspierające wprowadzenie na rynek nowego wariantu smakowego marki Nestea. Kampania skierowana jest do młodych osób ceniących wysoką jakość produktów, dzięki którym mogą łączyć zdrowy styl życia z przyjemnością smaku. Nestea Green Tea z Truskawką to zupełnie nowa na polskim rynku propozycja ciekawego połączenia smakowego – napoju z ekstraktem zielonej herbaty i truskawki. Przekaz kampanii skupia się wokół naturalnego orzeźwienia
i unikalnych walorów smakowych nowej Nestea.

Kampania promująca nowy wariant smakowy Nestea obejmie telewizję, outdoor i Internet. Będzie im towarzyszyć także sampling produktu.

Nestea Green Tea z Truskawką jest dostępna w sprzedaży od połowy lutego 2010 roku. Produkt oferowany jest w opakowaniach PET o pojemności 0,5L i 1,5L. Dystrybucja obejmuje zarówno handel tradycyjny, jak i wybrane sieci handlowe oraz stacje benzynowe.

Sugerowana cena:
Butelka PET 0,5 L - 2,99 zł
Butelka PET 1,5L – 5,29 zł