Na Wielkanoc…Baba drożdżowa z lukrem od Delecty

2014-04-07

Baba drożdżowa z lukrem Delecta to tradycyjne ciasto w formule do samodzielnego wypieku, dostępne w wielkanocnej ofercie limitowanej Rieber Foods Polska. Produkt, który warto postawić na sklepowej półce w okresie wzmożonego popytu na kategorie pieczeniowe.

Ciasto Delecty zawiera drożdże, dzięki czemu baba zawsze wyrasta puszysta i lekka, a jej przygotowanie jest bardzo proste. Wystarczy dodać jaja, mleko, margarynę i wodę. Babę należy przełożyć do blaszki z kominkiem lub klasycznej keksówki i upiec. Dołączony do opakowania lukier pozwoli wykonać fantazyjne dekoracje. W kilku prostych krokach konsument osiągnie efekt smacznego, domowego wypieku, przy mniejszym nakładzie pracy.

Baba drożdżowa z lukrem Delecty jest dostępna w świątecznej ofercie limitowanej w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji od 4 marca br.


Producent: Rieber Foods Polska S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Baba drożdżowa z lukrem (500 g)
Sugerowana cena det.: 6,39 zł

Baba drożdżowa z lukrem Delecta

Źródło: KMC

Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations