NOWOŚĆ - produkty LIVIO w naturalnie smacznym stylu!

2011-10-14

Jesienią 2011 roku do rodziny Lisnera dołączyła marka Livio, oferująca linię ketchupów i majonezów. Produkty wyróżnia naturalna receptura, a także wygodne, transparentne opakowanie. Nowe ketchupy - pikantny i łagodny oraz majonez tradycyjny i krem sałatkowy to wyśmienite, kremowe propozycje na najbliższy kulinarny sezon. Przygotowane wyłącznie z naturalnych składników produkty stanowią wyborne uzupełnienie do pieczywa, warzyw, mięsa i nabiału, wzbogacając ich tradycyjny smak.

KETCHUP PIKANTNY I KETCHUP ŁAGODNY
Keczupy Livio powstają z dojrzewających w słońcu pomidorów i produkowane są w 100% z naturalnych składników. Nie zawierają konserwantów, zagęstników, sztucznych barwników i aromatów. Jedna butla ketchupu zawiera aż kilogram soczystych pomidorów! Transparentna, stojąca na nakrętce butelka ułatwia użycie produktu, a silikonowa membrana pozwala na dokładne dozowanie bez brudzenia. Keczupy Livio
są naturalnie smaczne! Produkty dostępne są w dwóch wersjach smakowych: ketchup łagodny oraz ketchup pikantny. Teraz w promocji 100g gratis.

Pojemność: 560 g
Cena: 4,4 zł.

NOWOŚĆ! LIVIO MAJONEZ TRADYCYJNY
Majonez tradycyjny o łagodnym, wyważonym smaku to doskonałe uzupełnienie wielu dań i przekąsek. Kremowa, gęsta konsystencja i subtelny aromat sprawiają, że majonez LIVIO wybornie podkreśla smak każdej potrawy. Najlepiej delektować się nim na jajku, chrupkim pieczywie czy w sałatce. Nie zawiera sztucznych barwników, sztucznych aromatów, zagęstników oraz konserwantów. Teraz
w promocji 50 ml gratis.

Pojemność: 450 ml
Cena: 5,9 zł

NOWOŚĆ! LIVIO KREM SAŁATKOWY
Krem sałatkowy LIVIO to wyśmienite towarzystwo dla warzyw i ziół. Jego subtelny smak i delikatna, gładka konsystencja stanowią idealne dopełnienie każdej sałatki. Nie zawiera sztucznych barwników, sztucznych aromatów oraz konserwantów. Teraz w promocji 50 ml gratis.

Pojemność: 450 ml
Cena: 4,4 zł