NOWOŚĆ! Kruchy przysmak na lato – Wafle ryżowe marki Britta

2015-08-20

Podróże zawsze budzą duży apetyt, dlatego też nieodłącznym elementem długich wycieczek jest plecak pełen smakołyków. O ile większość szybkich przekąsek niekoniecznie wpływa pozytywnie na zdrowie, o tyle Wafle ryżowe marki Britta staną się pełnowartościowym i zarazem przepysznym dodatkiem letnich wojaży. Ten apetyczny i lekki przysmak o każdej porze dnia dostarczy nam energii, odkrywając zarazem aż trzy oblicza chrupiącej radości – o smaku naturalnym, z dodatkiem ziaren słonecznika oraz soli morskiej.

Smak przygody

Podczas przygotowań do wyjazdu na wakacje zawsze dużo czasu zajmuje nam skompletowanie bagażu, który nie może być zbyt ciężki, lecz musi zawierać wszystkie niezbędne rzeczy. Bardzo podobnie wygląda kwestia prowiantu na drogę. Gdy zależy nam, by zabrać produkty będące bogatym i smacznym źródłem zdrowej energii wybór może być tylko jeden – Wafle ryżowe marki Britta. Specjał ten jest lekki nie tylko pod względem korzystnych dla naszej sylwetki składników. Kompaktowe, zawierające 14 wafli opakowanie oraz jego znikoma waga pozwoli z łatwością umieścić ten smakołyk w naszej wakacyjnej walizce. Ponadto wybierając Wafle ryżowe marki Britta zyskamy pewność, że nie obciążymy naszego organizmu żadnymi szkodliwymi substancjami. Wszystko dlatego, że źródłem zawartych w nich kalorii w 100% są ziarna brązowego ryżu, które są zarówno zdrowe, sycące, jak i pełne energii.

Wafle ryżowe marki Britta rozwieją także wątpliwości wymagających smakoszy, którzy niesłusznie mogą spodziewać się monotonii, czy też mało wyrazistego aromatu. Przysmak ten dostępny jest bowiem aż w trzech wersjach – naturalnej, doprawionej szczyptą soli morskiej oraz bardziej pożywnej, wzbogaconej ziarnami słonecznika. Wafle te to także doskonały zamiennik tradycyjnego pieczywa, który znacznie dłużej zachowuje swoją świeżość i walory smakowe. Każda spośród trzech opcji pozwoli stworzyć ciekawe śniadaniowe menu, zaserwować na podwieczorek chrupiące kanapki oraz wyczarować lekkostrawną i szybką kolację.

Wafle ryżowe marki Britta w smaczny sposób wypełnią czas spędzony w podróży, nie niwecząc efektów naszej diety oraz stając się poręcznym i zdrowym źródłem wakacyjnej energii.

Aby zapoznać się z pełnym asortymentem cennych dla zdrowia produktów marki Britta zapraszamy na stronę: www.britta.pl oraz https://www.facebook.com/HalinaiBrittaNaTropieDobregoSmaku

Producent: „Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” Foods Sp. k.
Produkt: Wafle ryżowe marki Britta naturalne
Gramatura : 100 g
Cena detaliczna: ok. 2,19 zł

Produkt: Wafle ryżowe marki Britta z solą morską
Gramatura : 100 g
Cena detaliczna: ok. 2,19 zł

Produkt: Wafle ryżowe marki Britta ze słonecznikiem
Gramatura : 100 g
Cena detaliczna: ok. 2,19 zł

Więcej informacji udziela:
Katarzyna Korek
FlyPR
tel. (+48) 730 121 885; (+48) 533 790 909
katarzyna.korek@flypr.pl

Sawex Sp z o.o. był pierwszym w Polsce importerem ryżu w saszetkach do gotowania. W marcu 2009 roku ze struktur organizacyjnych spółki wyodrębniony został Departament spożywczy - Sawex Foods. W portfolio firmy znajdują się marki: Britta (ryż), Halina (ryż, kasza, fasola, groch, soczewica, płatki śniadaniowe), Sotto (ryż, kasza jęczmienna), Sugoi (ryż do sushi) oraz Twój Błonnik.

„Sawex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Foods Sp. k. (dawniej Sawex Foods Sp. z o.o.)
ul. Wiertnicza 70
02-952 Warszawa, Polska
tel. : 022 651 79 04 do 07
fax.: 022 651 79 09
e-mail: sawex@sawexpl.com