Mundialowa promocja HARIBO

2006-04-24

Piłki i kolorowe smycze – tysiące tych produktów czekają na nowych właścicieli – fanów futbolu! Wraz z początkiem maja rozpoczyna się specjalna „Mundialowa promocja HARIBO”, w której można bez żadnego losowania zdobyć niesamowite nagrody. Wystarczy wysłać opakowania z nowych piłkarskich żelków „Football Mix”, które pojawią się w sklepach z okazji nadchodzących Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej!

Już na miesiąc przed Mundialem rusza wielka futbolowa promocja HARIBO.
Od 8 maja w sklepach w całym kraju będą dostępne specjalnie oznakowane opakowania nowych piłkarskich żelków „Football Mix”.
Nie potrzeba ani odrobiny szczęścia, nie ma żadnego losowania – kto pierwszy ten lepszy! Należy jedynie zebrać 3 opakowania promocyjne i wysłać je na wskazany adres, aby otrzymać jedną z 2000 unikalnych smyczy HARIBO.
Za 5 nadesłanych opakowań można otrzymać skórzaną piłkę HARIBO – jest ich do rozdania aż 1000!
Warto się spieszyć, ponieważ o otrzymaniu nagrody decyduje kolejność zgłoszeń. Akcja trwa do końca czerwca.

Promocja konsumencka HARIBO będzie miała silne wsparcie komunikacyjne – reklamy w telewizji i prasie handlowej, bannery internetowe, materiały POS (ulotki produktowe i specjalne wystawienia produktowe).
Informacje o firmie:
HARIBO to istniejący od 1920 roku producent żelków, pianek i gum rozpuszczalnych znanych na całym świecie.
W swojej ofercie ma kilkaset rodzajów produktów HARIBO oraz gum rozpuszczalnych MAOAM o imponującym bogactwie kształtów, kolorów i smaków.
Firma produkuje swoje wyroby w 19 fabrykach na świecie a jej produkty są kupowane przez dzieci i dorosłych w ponad 100 krajach.
HARIBO produkuje dziennie 80 milionów Złotych Misiów. Z ich rocznej produkcji mógłby powstać łańcuch otaczający trzykrotnie ziemię! W Polsce HARIBO obecne jest od 1992 roku.