Medal dla Staropolanki

2008-09-26

Naturalna woda mineralna Staropolanka w opakowaniu szklanym bezzwrotnym 0,33l delikatnie nasycona CO2 została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich podczas Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych i Gastronomii POLAGRA FOOD 2008.

Złoty medal jest najwyższym trofeum dla wystawianego na targach produktu. Tę prestiżową nagrodę mogą otrzymać wyłącznie produkty o najwyższej jakości i wyjątkowych walorach użytkowych. Kapituła Jury doceniła wartości smakowe produktu, ale ogromne znaczenie miała estetyka i wizerunek opakowania oraz funkcjonalność szklanych opakowań bezzwrotnych.

Naturalna woda mineralna STAROPOLANKA w szklanym opakowaniu bezzwrotnym o pojemności. 0,33 l, jest produktem przeznaczonym głównie na rynek HoReCa (Hotele, Restauracje, Kawiarnie). Dostępna jest sklepach detalicznych i w wielkopowierzchniowych sieciach handlowych.

Jest to kolejny Złoty Medal dla produktów Zespołu Uzdrowisk Kłodzkich SA w Polanicy-Zdroju. W roku 2007 Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. zw. dra hab. Władysława Gaworeckiego nagrodził średniozmineralizowaną naturalną wodę mineralną gazowaną STAROPOLANKA w opakowaniu 0,33 l szklanym zwrotnym.

Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych i Gastronomii POLAGRA FOOD to najważniejsze spotkanie branży w Europie Środkowej. Corocznie gromadzi ponad 400 wystawców z 30 krajów. Wydarzenie to już od lat jest identyfikowane jako miejsce prezentacji nowości rynkowych i trendów gospodarczych.

Na powierzchni blisko 11 tys. metrów kwadratowych, goście odwiedzający targi mieli możliwość podziwiania i próbowania przysmaków z każdego zakątka świata oraz poznania oferty maszyn, urządzeń dla gastronomii, a także akcesoriów gastronomicznych i produktów spożywczych dla tego sektora gospodarki.

Tegoroczne Targi odwiedzili m.in. Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marek Sawicki a także Ministrowie i Przedstawiciele Ministerstw Rolnictwa Federacji Rosyjskiej, Węgier, Rumunii, Czech, Słowacji , Bułgarii, Ukrainy, Palestyny, Chin.

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzi działalność gospodarczą w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych, leczniczych oraz źródlanych oraz działalność usługową z zakresu lecznictwa uzdrowiskowego oraz hotelarstwa, w trzech miejscowościach uzdrowiskowych o bogatych tradycjach leczniczych: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju oraz Kudowie-Zdroju.
Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra