Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

2018-10-09

Rozpoczął się konkurs marki Lay’s pod hasłem „Które Lay’s dziś wybierasz?”, w ramach którego konsumenci mają szansę codziennie wygrać nagrodę główną – iPhone 8 oraz inne atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 9 grudnia br. i został podzielony na 5 dwutygodniowych etapów, które odwołują się do skojarzeń nawiązujących do linii Lay’s m.in. wspólnego imprezowania czy męskich spotkań. W każdym etapie pojawia się nowe pytanie konkursowe i inny zestaw nagród do zdobycia.

Aby wziąć udział w konkursie, należy kupić paczkę Lay’s z bannerem promocyjnym, odwiedzić stronę www.nagrodyzlays.lays.pl, wybrać preferowaną nagrodę, wykonać zadanie konkursowe i zarejestrować znajdujący się wewnątrz paczki kod promocyjny. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pomysłowej grafiki za pomocą specjalnego kreatora, dostępnego na stronie konkursowej oraz udzieleniu oryginalnej odpowiedzi na pytanie przypisane do danego etapu konkursu. W konkursie można brać udział codziennie.

Każdego dnia uczestnicy zabawy grają o jedną z sześciu różnych nagród przypisanych do danego etapu konkursu. W czasie pięciu 2- tygodniowych etapów można wygrać atrakcyjne nagrody, m.in. aparaty Instax, drony Overmax, głośniki JBL, longboardy, kamery sportowe, plecaki miejskie, hulajnogi, karty Cinema City Unlimited, walizki podróżne Wittchen, zegarki, bony do sklepów internetowych oraz wiele innych. Codziennie również jeden ze zwycięzców mini konkursu wygrywa dodatkowo nagrodę specjalną – iPhone 8. Łączna pula nagród to aż 490 o łącznej wartości blisko pół miliona złotych.

Hasło przewodnie konkursu, „Które Lay’s dziś wybierasz?”, zachęca do wyboru danego smaku chipsów w zależności od sytuacji. Dla przykładu płaskie i karbowane Lay’s idealnie pasują na spotkania z przyjaciółmi i imprezy, Lay’s Maxx może być świetnym kompanem podczas gier miejskich i wyczynów na deskorolce czy rowerze, ostre w smaku Lay’s Strong idealnie sprawdzą się podczas męskich spotkań, z kolei kobiecym pogaduszkom smaku doda Lay’s z Pieca, a Lay’s Stix to niekończące się chrupanie np. w trakcie filmowych wieczorów w gronie przyjaciół. Mechanizm konkursu jest angażujący i atrakcyjny, nawiązuje też do naturalnych zachowań użytkowników mediów społecznościowych, zwłaszcza takich jak Instagram czy Snapchat, polegających np. na przyozdabianiu zdjęć ciekawymi naklejkami czy dodawaniu pomysłowych komentarzy. W ten sposób powstaje społeczność zabawy, której Lay’s staje się elementem, powiedziała Ewa Doligalska z PepsiCo.

Akcji towarzyszy silna kampania 360°, która obejmuje działania reklamowe w telewizji i kanałach digital, w tym YouTube, Ipla oraz Player. Wsparcia poszczególnym etapom konkursu udzielać będą także influencerzy, tacy jak Jelenie Jaja, Szparagi, Poszukiwacz, Trenuj z Krzychem oraz Waksy.

Zwiększoną widoczność konkursu w punktach sprzedaży zapewnią nowoczesne rozwiązania wizualne, obejmujące odpowiednio oznakowane stojaki produktowe, niestandardowe wyspy, owijki i narożniki paletowe, cenówki, wobblery a także tzw. shelfstoppery, czyli elementy zachęcające konsumentów do zatrzymania się przy półce.

Za strategię digital, koncept kreatywny, landing page, kampanię we wszystkich mediach społecznościowych Lay's i współpracę z influencerami odpowiada VMLY&R Poland, która wraz z agencją MAKATA zrealizowała sesję zdjęciową do kampanii. Autorem zdjęć do sesji jest Damian Jaroszek. Spoty TV przygotowane zostały przez agencję BBDO Warszawa. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD Media Direction. Organizatorem konkursu jest Agencja Reklamowa Avanti. Obsługę PR zapewnia Questia Communications Management Consultants.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu znajduje się na stronie: www.nagrodyzlays.lays.pl

Lays

O firmie PepsiCo

Konsumenci w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez przedsiębiorstwa Frito-Lay, Gatorade, Pepsi-Cola, Quaker i Tropicana, wchodzące w skład koncernu PepsiCo, wyniósł w 2017 roku ponad 63 miliardy dolarów amerykańskich. W swoim globalnym portfolio PepsiCo posiada szeroką i różnorodną ofertę produktów żywnościowych i napojów oferowanych pod wieloma markami, a każda z 22 najlepiej sprzedających się marek generuje w ciągu roku przychody na poziomie ponad miliarda dolarów amerykańskich. Działalność PepsiCo opiera się na filozofii „Performance with Purpose” – jesteśmy przekonani, że sukces biznesowy naszej firmy jest ściśle związany ze zrównoważonym rozwojem na świecie, który współdzielimy. Wierzymy, że stałe udoskonalanie oferowanych przez nas produktów, prowadzenie działalności w zrównoważony sposób tak, aby chronić naszą planetę oraz wspierać ludzi na świecie, umożliwia PepsiCo odnoszenie sukcesów biznesowych, tworząc długoterminową wartość dla społeczeństwa i naszych udziałowców.

Więcej informacji na temat PepsiCo jest dostępnych na globalnej witrynie pod adresem www.pepsico.com oraz na polskiej stronie firmy www.pepsicopoland.com
Aktualności

2021-07-14 13:09:24 | Komentarze: 0

Smaczny powód do świętowania – Międzynarodowy Dzień Frytek!

13 lipca to data, którą powinien zapamiętać każdy wielbiciel dobrego jedzenia. Tego dnia przypada bowiem Międzynarodowy Dzień Frytek, czyli jedno z najsmaczniejszych świąt w roku. Z tej okazji warto oddać się celebracji i sięgnąć po ziemniaczany rarytas, który podbił serca milionów ludzi. Frytki to jedna z najpopularniejszych pozycji w menu McDonald’s® na całym świecie. Tylko w 2020 r. w Polsce sprzedawano ponad 144 mln opakowań frytek – ułożone w linii prostej sięgnęłyby z ziemi do księżyca. Niezależnie od tego, w której restauracji McDonald’s zostały kupione – frytki z Maka zawsze są robione w 100% z ziemniaków z polskich pól.

Koral wprowadza pierwsze w Polsce lody stworzone z Youtuberami!

Błonnik i jego właściwości prozdrowotne w produktach PanPiek

Błonnik pokarmowy w bułce pszennej PanPiek

Błonnik pokarmowy jako prozdrowotny składnik diety

Błonnik pokarmowy i korzyści z jego stosowania w bułce pszennej

Société Progré: Producent regionalnych wyrobów z mięsa rozwija produkcję z Ishida

Grześki i grzeszki… w szkole – druga odsłona kampanii „Każdy ma swoje Grześki”

Szczypta wiedzy o pieprzach

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły