Marka Familijne inspiruje do wspólnych rodzinnych gier i zabaw

2013-11-29

Familijne, najbardziej rodzinna marka wafli i ciastek, zachęca do wspólnych gier oraz zabaw. Jej produkty, skłaniające do śmiechu i żartów, idealnie dopełniają rodzinne spotkania.

Familijne to marka współczesnej rodziny, która inspiruje do czerpania radości z przebywania z najbliższymi. Jej wafle i ciastka skłaniają do rodzinnych gier, zabaw oraz żartów. Uczestniczą we wspólnych spotkaniach, czyniąc je wyjątkowymi, budując więzi i wzajemną bliskość. Ich wspólne chrupanie rozładowuje emocje, wyzwala śmiech, integruje, a także jest dopełnieniem wspólnie spędzonego czasu.

Chrupiące wafle i pyszne ciastka marki Familijne to doskonałe przekąski na chwile spędzane w gronie najbliższych. Sprawdzą się podczas wspólnych gier i zabaw oraz jako pyszny poczęstunek dla gości. Są idealne do spożywania w domu, pracy czy na wycieczce. Produkty marki w rodzinnych opakowaniach sprzyjają dzieleniu się oraz czerpaniu spontanicznej radości z przebywania z bliskimi. Wielbiciele kruchych wafli mają do wyboru dziewięć rodzajów nadzienia (w tym nowość Familijne wafelki Mleczne), a także dwa smaki z lekkim, puszystym musem (Familijne wafle Gofrowe). Amatorom ciastek przypadną do gustu delikatne: Kruche z cukrem, Maślane, Murzynki oraz Zwierzaczki.

Marka Familijne podsuwa pomysły na rodzinne spędzanie czasu za pomocą wyszukiwarki prostych, angażujących gier i zabaw, dostępnej na stronie internetowej www.familijne.pl/zabawy. Proponowane gry stanowią doskonałą rozrywkę dla dzieci i dorosłych. Rozwijają kreatywność, refleks, integrują, aktywizują, a ponadto służą lepszemu poznaniu bliskich. Zakładka Zabawy umożliwia wybór aktywności dostosowanych do potrzeb każdej rodziny. Dopasuje gry do liczby graczy, posiadanych rekwizytów, miejsca rywalizacji, a także pozwala na przesyłanie własnych pomysłów na wspólne rozgrywki.

Producent: Jutrzenka Colian

Produkty:

Familijne wafelki Mleczne / 150g / 3,30 zł
Familijne wafle Gofrowe z musem czekoladowym / 150g / 3,44 zł
Familijne wafle Gofrowe z musem o smaku waniliowym / 150g / 3,44 zł
Familijne wafle chałwowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle cytrynowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle kakaowo-śmietankowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle kakaowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle kokosowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle orzechowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle śmietankowe / 180g / 3,30 zł
Familijne wafle truskawkowo-śmietankowe / 180g / 3,30 zł
Familijne ciastka Kruche z cukrem / 200g / 3,40 zł
Familijne ciastka Maślane / 200g / 3,40 zł
Familijne ciastka Murzynki / 200g / 3,40 zł
Familijne ciastka Zwierzaczki / 150g / 3,40 zł


Źródło: KMC

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra