Lato rozkwitnie piankami "Flowers"

2006-06-21

Tegoroczne lato już wkrótce rozkwitnie… kwiatuszkami pianek „Flowers”. Wszystko dlatego, że HARIBO wzbogaca swoją ofertę pianek Marshmallows o nowy produkt. Łąki pełne pachnących kolorowych kwiatów były inspiracją do nadania tradycyjnym piankom nowego kształtu – kwiatu, który skrywa dobrze znany dzieciom i dorosłym smak pianek Marshmallows.

Delikatny róż, czysta biel i subtelna żółć w połączeniu z intensywną zielenią – w takich kolorach skrywa się niepowtarzalny smak i zapach polnych kwiatów. Pianki „Flowers”
w przeciągu paru chwil przeniosą każdego, kto ich skosztuje i zamknie oczy aby pomarzyć, na ukwieconą zieloną łąkę. To szansa na chwilę relaksu dla wszystkich, którzy je spróbują. Ci bardziej dociekliwi mogą spróbować upiec swoją piankę na grillu lub ognisku – na ciepło także smakuje wyśmienicie! Z kolei kiedy nadejdzie czas słoty, pianki „Flowers”, dzięki swoim oryginalnym kształtom, mogą stać się fantazyjną dekoracją wielu niepowtarzalnych deserów.

Pianki „Flowers” dołączą do szerokiej oferty pianek HARIBO, na którą składają się w tej chwili: pianko-żelki „Primavera” (Truskawka), pianki Marshmallows „Mallow Mania” i „Bungee”. Wszystkie mają jedną wspólną cechę, wyróżniającą je od innych obecnych na rynku – można je ugniatać, rozciągać… Podczas nawet najdziwniejszych zabaw nie zmieniają swego piankowego smaku i pozostają pyszne do końca.