Kulki i Czarno- biały sernik odpowiedzią Delecty na czekoladowy trend

2010-09-16

Dwa nowe ciasta z belgijską czekoladą kuszą smakiem

Czekoladowy smak należy do najbardziej lubianych przez Polaków. Delecta poszukując rozwiązań trafiających w gusta konsumentów dostrzegła „czekoladowy trend”. Inspirując się upodobaniami kulinarnymi nowoczesnych konsumentek, opracowała dwa nowe, mocno czekoladowe wypieki z belgijską czekoladą: Kulki czekoladowe z nutą mięty oraz Czarno-białe sernik z czekoladą.

Nowe ciasta doskonale wpisują się nie tylko w trend popularności czekoladowego smaku, ale także stanowią propozycję dla wymagających konsumentek, postrzegających samodzielne wykonywanie wypieków, jako dużą wartość, budującą pozytywny wizerunek wśród znajomych i bliskie więzi w rodzinie.

Kulki czekoladowe z nutą mięty – to małe ciasteczka w kształcie kulek, których charakterystyczny wygląd i wyrazisty smak belgijskiej czekolady przywodzi na myśl wykwintne, ręcznie robione pralinki. Prosta procedura przygotowania i efektowny wygląd zachęca do kreatywnej zabawy w kuchni.

Czarno-białe sernik z czekoladą – to mariaż nowoczesności z tradycją w ekskluzywnej odsłonie. Belgijska czekolada podkreśla głębię czekoladowego ciasta, a delikatna masa serowa wprowadza nutkę klasycznego smaku domowego sernika babci.

Nowe ciasta uzupełnią linię CHOCO, której rynkowy sukces potwierdziła wysoka sprzedaż Muffinek z czekoladą oraz ciasta Czekoladowiec Delecta, wprowadzonych do oferty w ostatnim czasie.

Kulki czekoladowe z nutą mięty oraz Czarno-białe sernik z czekoladą Delecta są dostępne w sprzedaży od 23 sierpnia br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.Producent: Rieber Foods Polska S.A. www.delecta.pl
Produkt: Kulki czekoladowe z nutą mięty Sugerowana cena det. 7,25 zł. EAN 5900983104809
Czarno-białe sernik z czekoladą Sugerowana cena det. 8,49 zł. EAN 5900983004796