Kubek pełen smaku - nowość firmy Profi na polskim rynku spożywczym

2014-05-02

„Kubek pełen smaku” to wiosenny hit firmy Profi. Pierwsza zupa instant w płynie na polskim rynku spożywczym i nowość w segmencie zup błyskawicznych. Nowy produkt jest dostępny w sprzedaży już od połowy kwietnia br., na terenie całego kraju.

Pierwsza zupa błyskawiczna w płynie „Kubek pełen smaku”, w przeciwieństwie do popularnych zup w proszku, wyróżnia się nie tylko płynną formułą, ale przede wszystkim bogatym smakiem i zawartością naturalnych składników. Bazą zup są świeże wyłącznie polskie warzywa oraz naturalne koncentraty barszczu czerwonego i pomidorowego, poszatkowane ogórki, zakwas żurku, groch. Nowe zupy zawierają także opcjonalnie śmietankę i makaron. Nie zawierają konserwantów, gdyż trwałość zapewnia obróbka termiczna–sterylizacja, pasteryzacja. Nie zawierają barwników.

Nowoczesne pakowanie „Kubka pełnego smaku” wykonane jest z folii wielowarstwowej, a powłoka aluminiowa pełni funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi i gwarantuje wysoką jakość produktu. Dzięki procesowi sterylizacji i pasteryzacji, wszystkie nasze zupy zachowują trwałość i świeży smak.” – mówi Marcin Biel, technolog firmy Profi.

To co wyróżnia nasz produkt w kategorii zup instant to jego płynna formuła, którą opracowaliśmy wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji gotowych zup i dań. Dzięki płynnej konsystencji nasz produkt jest smaczny i gotowy do spożycia natychmiast po przygotowaniu” - mówi Piotr Szczeblowski, dyrektor ds. Handlu w firmie Profi.

Kubek pełen smaku” dostępny jest w pięciu smakach tradycyjnych polskich zup: żurek, barszcz czerwony, ogórkowa, pomidorowa z makaronem, grochowa. Opakowanie zawiera od 70 g do 100 g produktu. Cena detaliczna: ok. 1,99 zł.

Produkt jest niskokaloryczny:
- Barszcz czerwony, 18 kcal/ 100 ml,
- Żurek, 29 kcal/ 100 ml,
- Grochowa, 53 kcal/ 100 ml,
- Ogórkowa, 24 kcal/ 100 ml,
- Pomidorowa, 40 kcal/100 ml.

O firmie PROFI:
Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI to czołowy na polskim rynku producent pasztetów, dań gotowych i konserw mięsnych. Lider branży pasztetów drobiowych. Firma działa od 1993 roku, z siedzibą w Grabowie n/Prosną. Zbudowana jest w całości na krajowym kapitale i posiada 50% udziału w rynku. Nowoczesna technologia produkcyjna, bezpieczne opakowania, wysoka jakość produktu, wdrożony system HACCP, certyfi kowane Standardy IFS, BRC i system ISO 9001, a także liczne nagrody i wyróżnienia sprawiają, że PROFI nieustannie zdobywa zaufanie i uznanie konsumentów w Polsce i za granicą. Więcej informacji na stronie www.profi.com.pl i www.kochamzupy.pl.


Profi

Źródło: Profi  • jak najbardziej

    Gość: Basia | 2014-07-31 18:43:20

    Jadłam ogórkową i nie mam nic jej do zarzucenia. Sycąca io smaczna. Na szybki posiłek w pracy - rewelacja.

  • Super

    Gość: Rene | 2014-06-29 23:39:07

    Jestem zwolenniczką szybkich dań, więc dla mnie takie kubki to wybawienie. Jadłam ogórkową i barszczyk - są ok.

Dodaj komentarz