Krynica Vitamin S.A ponownie wśród „Gazel Biznesu”

2015-01-30

Krynica Vitamin S.A po raz drugi z rzędu nominowana do elitarnego grona „Gazel Biznesu”.

W każdej edycji rankingu organizowanego przez dziennik ekonomiczny „Puls Biznesu” badane są wyniki finansowe firmy za pełne trzy poprzedzające lata. Podczas bieżącej edycji weryfikowano wyniki osiągnięte w okresie 2011-2012-2013. O miejscu firmy na liście rankingowej zdecyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów ze sprzedaży. W rankingu Gazel Biznesu za rok 2014 Krynica Vitamin S.A znajduje się na miejscu numer 1130 spośród 4304 firm ogólnopolskich, oraz zajmuje miejsce 257 z grona 846 firm z regionu Mazowsza. To już druga z rzędu nominacja Krynicy Vitamin S.A.- Bardzo się cieszymy z tej nominacji – mówi Paulina Koperska, prezes zarządu Krynicy Vitamin. SA. –– Spółka istnieje od ponad 20 lat i cały czas utrzymuje wysokie tempo wzrostu. Produkty z naszego zakładu produkcyjnego są obecne na półkach sklepów w Europie i daleko poza nią. Chcemy kontynuować ten rozwój rozszerzając ofertę i portfel naszych klientów. Jednocześnie inwestujemy w bazę produkcyjną osiągając światowy poziom. Ponowna nominacja jest nas zaszczytem i bardzo cieszy nas znalezienie się w tak licznym gronie dynamicznie rozwijających się polskich firm. Przy tej okazji chcę podziękować naszym klientom za zaufanie, a pracownikom Krynicy Vitamin S.A i naszym partnerom za przyczynienie się do tego sukcesu – dodaje Paulina Koperska.

Od 2000 roku tytuł „Gazeli Biznesu” otrzymuje firma, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Poza „Pulsem Biznesu”, zestawienia opracowywane są przez siostrzane wydawnictwa gospodarcze z Austrii, Danii, Estonii, Łotwy, Słowenii, Szwecji oraz Rosji. Szczegółowe zasady wyboru zależą od lokalnej specyfiki, jednak przyświeca im ten sam cel – promocja małej i średniej przedsiębiorczości.
-----------------------------------
Krynica Vitamin S.A to jedna z największych firm w Polsce oferująca rozlew usługowy i konfekcjonowanie napojów energetycznych, izotonicznych, funkcjonalnych i alkoholowych. Główni odbiorcy produktów Krynicy Vitamin S.A w Europie to sieci handlowe i dyskonty w takich krajach jak Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Rumunia, kraje nadbałtyckie i Francja. Napoje pochodzące z linii produkcyjnych Krynicy Vitamin można znaleźć na półkach w Izraelu, Palestynie i Arabii Saudyjskiej Firma posiada obecnie pięć linii produkcyjnych o wysokiej wydajności. Krynica Vitamin S.A w 2014 oddała do użytku nową linię produkcyjną do rozlewu puszek. Umożliwia ona rozlew ponad 0,5 mld puszek w ciągu jednego roku. Rozlewnia, poza puszkami oferuje rozlew do opakowań PET i butelek.

Źródło: Krynica Vitamin S.A

Pliki do pobrania
Aktualności

2020-05-27 12:17:37 | Komentarze: 0

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

W kwietniu br. na rynku pojawiła się nowość w ofercie smakowej od Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. Produkt ten to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z naturalnymi aromatami, bez cukru i kalorii. Nowość skierowana jest do osób poszukujących produktów o wyrazistym, słodkim smaku, a jednocześnie wybierających produkty bez kalorii. Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU dostępny jest w regularnej sprzedaży w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017