Komunijna kolekcja słodyczy od Solidarności

2014-04-24

Solidarność z okazji zbliżających się Pierwszych Komunii przygotowała specjalną kolekcję bombonierek. Czekoladowe słodycze są ponadczasowym upominkiem, który uświetni uroczystości komunijne i sprawi dziecku wiele radości. Produkty są w sprzedaży od marca br.

Słodycze są mile widzianym upominkiem komunijnym. Produkty w okazjonalnych opakowaniach mogą stanowić słodki podarunek, jak również pamiątkę jednego z ważniejszych dni w życiu dziecka. Bombonierki w pięknej oprawie graficznej podkreślą uroczysty charakter święta i sprawią radość obdarowanym.

Ofertę komunijną Solidarności tworzą wyśmienite bombonierki w opakowaniach z motywami i emblematami komunijnymi. Propozycja obfituje w produkty z pysznymi, aksamitnymi kremami, zatopionymi w delikatnej, mlecznej czekoladzie. Są to czekoladki: Śliwka Nałęczowska, L’Amour, Oczarowanie i Złote Czekoladowe Kreacje. Ponadto jako słodki podarunek doskonale sprawdzą się Czekoladki z Klasą w owocowych smakach: pomarańczowym, brzoskwiniowym i ananasowym. Oprawa graficzna bombonierek Czekoladowe Tajemnice została dostosowana do uroczystości pierwszokomunijnych i kanonizacyjnych papieża Jana Pawła II.

Gama smakowa produktów została przygotowana tak, aby zadowolić bohaterów tego uroczystego wydarzenia. Czekoladki zyskały okazjonalne opaski i obwoluty, w tym z rozróżnieniem produktów dedykowanych dziewczynkom i chłopcom.

Bombonierka Solidarność
Bombonierka Solidarność

Bombonierka Solidarność
Bombonierka Solidarność

Źródło: KMC





Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?