Klasyczny Anatol teraz w rodzinnym opakowaniu 70 szt.

2010-08-25

Delecta rozszerza ofertę asortymentową ekspresowych kaw zbożowych, wprowadzając na rynek kawę zbożową Anatol klasyczną w dużym, rodzinnym opakowaniu 70 sztuk (w tym 10 saszetek gratis).

Dla amatorów smaku zbożówki oraz osób ograniczających spożycie kofeiny duże opakowanie stanowi zakup ekonomiczny, który wystarczy na dłużej.

Kawa zbożowa to naturalny wybór dla wszystkich, którzy rezygnują z kofeinowej „małej czarnej” na rzecz napojów bardziej neutralnych dla organizmu. Do szerokiej grupy odbiorców produktu należą zarówno kobiety w ciąży, karmiące mamy, jak i osoby uprawiające sport i dbające o linię. Dla starszych konsumentów, ze schorzeniami układu pokarmowego lub nadciśnieniem, zbożówka jest doskonałym substytutem kawy naturalnej. Dzieciom, podczas rodzinnych śniadań, kubek Anatola daje poczucie uczestnictwa w posiłku „na prawach dorosłych”.

Walory żywieniowe kaw zbożowych Anatol Delecta potwierdza pozytywna opinia Polskiego Towarzystwa Dietetyki oraz udział w programie „Wiem, co wybieram”, którego surowe kryteria weryfikują odżywcze wartości zakwalifikowanych produktów.

Kawa zbożowa Anatol w rodzinnym opakowaniu 70 sztuk jest dostępna w sprzedaży od 23 sierpnia br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Producent: Rieber Foods Polska S.A. , www.delecta.pl
Produkt: Klasyczna ekspresowa Kawa zbożowa Anatol
294 g (60+10 torebek gratis),
EAN: 5900983114228
Sugerowana cena det. 5,49 zł.