Kanapki "po kielecku"

2015-02-09

Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem” poleca swoje produkty jako wyśmienity dodatek do kanapek! Bez względu na to, jakie składniki zostaną użyte do zrobienia Twojej ulubionej przekąski, majonez oraz musztarda w plastikowych opakowaniach idealnie skomponują się z każdym z nich.

Legenda głosi, że kanapka stworzona została przez angielskiego hrabiego Sandwicha, który wpadł na pomysł przekładania dwóch kawałków pieczywa czymś smacznym. Tym sposobem do dziś kanapki jada się je na całym świecie z przeróżnymi składnikami - zarówno w wersji na zimno, jak i na gorąco.

Kanapka idealna… to znaczy jaka?
Przede wszystkim wieloskładnikowa - ze świeżego pieczywa, soczystych warzyw, mięsa lub sera oraz ulubionych dodatków. Uzupełnieniem kanapkowej kompozycji powinna być musztarda i majonez, które Wytwórcza Spółdzielnia Pracy „Społem”, poleca konsumentom. Majonez Kielecki wyrazistym smakiem doda kanapce charakteru, a Musztarda Kielecka delikatesowa, dzięki bogatemu aromatowi podkreśli każdy z jej składników. Nowe, praktyczne opakowania produktów pozwolą na ich szybkie i precyzyjne dozowanie, a także w razie potrzeby, na udekorowanie nimi przekąski. Co warte podkreślenia, kieleckie wyroby wytwarzane są zgodnie z tradycyjnymi recepturami bez dodatku substancji konserwujących. Zatem, jeśli masz ochotę przekąsić coś smacznego, przygotuj sobie ulubioną kanapkę!


Cena sugerowana Majonezu Kieleckiego: 7,99 zł/500 ml
Cena sugerowana Musztardy Kieleckiej delikatesowej: 4,49zł/ 545g

Źródło: WSP SPOŁEM

Pliki do pobrania
Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra

Dieta na zimową porę