Indyk włoski i meksykański - nowość w kategorii dań słonych Delecty

2006-10-16

Delecta wprowadza na rynek dwa nowe dania gotowe w słoikach - Indyka w sosie bolońskim z pieczarkami oraz Indyka w sosie meksykańskim z czerwoną fasolą. Jest to najnowsza oferta w stale rozbudowywanym portfolio dań słonych Delecty. Proponowane sosy zawierają mięso indyka w najbardziej popularnej, mielonej formie i stanowią odpowiedź na stale wzrastający popyt na produkty „wygodne” oraz żywność etniczną, wśród wymagających i poszukujących nowości konsumentów.

W najnowszej ofercie Delecta proponuje:

Indyka w sosie bolońskim z pieczarkami – aromatyczny, pomidorowy sos z mięsem drobiowym, podstawowy składnik popularnej włoskiej lasagne. Może być podawany także z makaronem spaghetti lub ryżem, wedle indywidualnych preferencji konsumenta. Indyka w sosie meksykańskim z czerwoną fasolą – rekomendowany dodatek do meksykańskiej tortilli. Równie dobrze sprawdzi się w daniach z ryżem lub ziemniakami.

W asortymencie Delecta posiada także Indyka w sosach: chińskim słodko-kwaśnym z ananasem, włoskim Bolognese z oregano, indyjskim curry oraz pomidorowym z ziołami.

Dwa, nowe warianty Indyka w sosie są dostępne na rynku od września w charakterystycznych, kwadratowych słoikach o gramaturze 500 g. Elegancki i wyróżniający kształt opakowania umożliwia efektowną ekspozycję produktu na sklepowych półkach. Zawartość słoika pozwala na przygotowanie pożywnego i zdrowego posiłku dla 3 osobowej rodziny. Staranna kompozycja smakowa i wyrazisty aromat nowych sosów Delecty gwarantują sukces kulinarny.

Wprowadzeniu na rynek nowych wariantów Indyka w sosie towarzyszy kampania reklamowa, która potrwa od października do połowy listopada, w głównych stacjach TV (TVP1, TVP2, TVN, Polsat, TV4, TVN7 oraz w stacjach tematycznych TVN24, TVN Style). Oprócz TV, bardzo silnym medium wspomagającym, jest prasa kobieca (Claudia, Naj, Pani Domu, Przyjaciółka, Olivia) i branżową (Supermarket News i Detal Dzisiaj). Zaplanowano także degustacje i animacje sprzedaży w sklepach oraz wsparcie dla wszystkich szczebli dystrybucji.

Producent: Rieber Foods Polska S.A.
Sugerowana cena detaliczna: 4,79 zł