Hyson - nowa marka herbat z kategorii premium na polskim rynku

2011-07-18

Koncern Food Empire wprowadza nową markę herbat na polski rynek. Dystrybucja produktów marki Hyson, m.in. zielonych herbat Emperor’s Dream i Jasmine Mystique, jest prowadzona od czerwca br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale sprzedaży.

Herbaty zielone marki Hyson są importowane ze Sri Lanki. Jakość produktu jest efektem ręcznego zbierania i sortowania liści oraz ich precyzyjnego łączenia przez ekspertów firmy.

W ofercie marki znajdują się m.in. herbaty Emperor’s Dream i Jasmine Mystique.

Emperor’s Dream to kompozycja zielonej herbaty z Cejlonu i suszonych kwiatów nagietka oraz róży, o naturalnym aromacie. Natomiast Jasmine Mystique, zielona herbata cejlońska, posiada intensywny zapach suszonych kwiatów Jaśminu.

Marka Hyson należy do holdingu Food Empire, producenta żywności i napojów, znanego m.in. z produkcji kawy MacCoffee. W ofercie koncernu znajdują się również: kawa instant, napoje czekoladowe, słone przekąski, aromatyzowane mieszanki kawowe, wyroby cukiernicze oraz mrożonki.


Producent: Food Empire Holding www.foodempire.com
http://www.hysonteas.com/main.htm

Produkt: Hyson, Herbata Zielona Emperor’s Dream 200 g, sugerowana cena detaliczna: 35 zł.
Hyson, Herbata Zielona Jasmine Mystique 200 g, sugerowana cena detaliczna: 35 zł.  • herbata hyson

    Gość: coco | 2013-03-04 14:30:38

    jest rewelacyjna, niestety znika z półek. nie mogę jej nigdzie kupić !

  • Herbaty

    Gość: Myriami | 2011-07-20 13:01:11

    Cóż to naprawdę fajnie że pojawiają się marki nowe na naszym rynku. Ja muszę powiedzieć że dla mnie na przykład jest jedna marka którą mam w swoim zakresie jako ulubioną. Jest to Dilmah, długo poszukiwałam swojego smaku jednak w końcu się udało :)

Dodaj komentarz