Hicron Złotym Partnerem SAP Polska

2013-08-23

Firma Hicron, oferująca zaawansowane systemy klasy ERP, otrzymała prestiżowy tytuł Złotego Partnera SAP. To najwyższy poziom partnerstwa w programie SAP PartnerEdge, przyznawany według ściśle określonych kryteriów, który wiąże się także z konkretnymi korzyściami dla klientów firmy.

W Polsce SAP współpracuje na zasadzie partnerstwa z kilkudziesięcioma firmami, jednak tylko kilka z nich otrzymało miano Złotego Partnera. Program SAP PartnerEdge obejmuje trzy poziomy: brązowy, srebrny i złoty, które są przyznawane podmiotom spełniającym ustalone progi w trzech kategoriach: certyfikacji konsultantów, zaangażowania w działania promujące rozwiązania SAP oraz wysokiej sprzedaży licencji.

W lipcu Hicron osiągnął status Złotego Partnera, dołączając tym samym do grona firm najbardziej zaangażowanych w rozwój systemów SAP. Ten poziom partnerstwa nie oznacza jedynie prestiżu. – Klienci Złotego Partnera otrzymują wymierną korzyść: preferencyjne warunki zakupu licencji na oprogramowanie SAP. Sam Hicron zyska natomiast nowe możliwości kooperacji z podmiotami ceniącymi wysoki standard usług, gdyż część firm podejmuje współpracę wyłącznie partnerami o najwyższym stopniu zaangażowania – mówi Iwona Stamper, Partner Account Manager w SAP Polska.

Nowe wyzwania
Złote Partnerstwo jest oznaką szybkiego rozwoju firmy, który wymaga pozyskania wykwalifikowanej kadry konsultantów, programistów i serwisantów. – W 2011 roku pracowało z nami 120 osób. W związku ze wzrostem popytu na usługi spółki do końca ubiegłego roku zwiększyliśmy zatrudnienie o 40 procent – mówi Michał Guzek, Członek Zarządu w Hicron. – Rekordowa ilość rekrutacji była efektem między innymi poszerzenia naszego portfolio o rozwiązania mobilne i utworzeniem działu Enterprise Mobility – dodaje.
Poszukiwanie przez Hicron nowych możliwości rozwoju zaowocowało wprowadzeniem nowych usług i produktów. Oprócz wspomnianego wcześniej segmentu mobility spółka skupia się także na rozwiązaniach dedykowanych logistyce: SAP Supply Chain Management (SAP SCM) do zarządzania łańcuchem dostaw oraz SAP Advanced Planning and Optimization, służący do zaawansowanego planowania zasobów. Obecnie u jednego ze swoich klientów Hicron zakończył nowatorski projekt wdrożenia SAP SCM, które zostało uznane przez SAP AG za jeden z najbardziej innowacyjnych projektów ubiegłego roku.

Plany na przyszłość
Hicron w najbliższej przyszłości planuje dalsze poszerzanie portfela usług opartych na systemach SAP przy jednoczesnym rozwoju własnych produktów, zwłaszcza rozwiązań mobilnych. Status Złotego Partnera jest jednym z elementów dynamicznego rozwoju popartego ubiegłorocznymi sukcesami poza granicami Polski i Europy.

Ubiegły rok był dla nas istotny zwłaszcza pod względem rynków, na których umacnialiśmy swoją pozycję i na których udało nam się zaistnieć – podkreśla Remigiusz Efinowicz, członek Zarządu Hicron. Powołaliśmy spółkę i otworzyliśmy biuro w Szwecji – Hicron Scandinavia AB, zaistnieliśmy na nieznanym dla nas do tej pory rynku krajów Beneluksu. Końcówka 2012 roku to także sukces poza Europą – udało nam się podpisać umowę z Porsche w USA na przygotowanie i wdrożenie systemu dla Demand Planning (planowania popytu). Jest to bardzo duży i znaczący projekt, ponieważ blisko 1/3 sprzedaży tego producenta jest realizowana właśnie w USA – wyjaśnia.

***
HICRON Sp. z o.o. jako integrator systemów informatycznych, specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów IT: projektowania dedykowanych rozwiązań, doradztwa biznesowego i technologicznego. Jako partner SAP Polska, spółka świadczy usługi wdrożeń, rozwoju, audytu aplikacji SAP ERP oraz SAP BusinessObjects. Eksperci HICRON posiadają szerokie doświadczenia w realizacji projektów SAP głównie w branżach: automotive, retail, FMCG, energetyka, gazownictwo, gospodarka wodna, produkcja przemysłowa, spożywcza. Spółka działa aktywnie obsługując klientów w Polsce i za granicą. Do jej klientów należą między innymi: Kompania Piwowarska, Grupa MAN, Volvo CE, Netia, Nestle, Porsche, AmRest, Stelweld i wiele innych. Więcej informacji: www.hicron.com

Źródło: Hicron

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?