Dodaj ofertę za darmo

HUGO COLA I ORANŻADKA - dwa nowe, odlotowe smaki wzbogacone witaminą C!

2010-10-15

Dzieciństwo to zaczarowany i szczęśliwy okres w życiu małego człowieka. To czas beztroski, zabawy i radości. Smak pysznych, puchatych racuchów babci i naleśników mamy. Jednak jakież życie byłoby nudne i smutne bez odlotowych napojów – coli i oranżady. To od wielu lat i pokoleń ulubione dziecięce smaki. Pyszne, sprawdzone i doskonale orzeźwiające.

Wychodząc naprzeciw rodzicom, którzy troszczą się o zdrowie swoich pociech, firma Sokpol tego lata wprowadza specjalne, dziecięce wersje ulubionej przez najmłodszych coli i oranżady pod marką Hugo. Te dwa nowe, odlotowe smaki są nie tylko pyszne, ale przede wszystkim zdrowe, bo produkowane na bazie naturalnych soków owocowych z dodatkiem witaminy C! Co ważne cola dla dzieci nie posiada w swym składzie kofeiny.

Teraz mamy mogą być spokojne że dają dzieciom nie tylko pyszne, ale przede wszystkim bezpieczne i zdrowe produkty

HUGO to produkt skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat.
Dostępny w kartonikach 200 ml ze słomką. Posiada bardzo atrakcyjne, kolorowe opakowanie, na którym zamieszczona jest postać doskonale kojarzonego przez dzieci bohatera programów interaktywnych i gier komputerowych – HUGO.

Hugo „Cola” – idealny soczek na letnie upały i nie tylko. Znakomite połączenie ulubionego przez dzieci smaku coli z zagęszczonym sokiem owocowym oraz witaminą C. Słodzony syropem glukozowo-fruktozowym. Z pewnością polubią go wszystkie maluchy. Ważne: produkt nie zawiera kofeiny!

Hugo „Oranżadka” – łączy w sobie smak uwielbianej przez dzieci oranżady oraz naturalne witaminy zawarte w sokach owocowych. Słodzony syropem glukozowo-fruktozowym. Cudownie gasi pragnienie. Ma oryginalny, fenomenalny smak. Dziecięcy przebój tego lata.

Soczki Hugo są niegazowane!

Sugerowana cena detaliczna – ok. 0,99 zł.

Nowe soczki HUGO smakują dzieciom i sprawiają im wielką radość. A rodzice będą zadowoleni i pewni, że ich pociechy piją nie tylko pyszne, ale i zdrowe soczki będące dodatkowo bogatym źródłem tak cennej witaminy C!

Dlaczego Witamina C jest tak ważna dla młodego organizmu?

Wiek dziecięcy to okres, w którym następuje gwałtowny wzrost i rozwój zarówno fizyczny jak i umysłowy. Młody człowiek aby tryskał siłą oraz energią musi systematycznie dostarczać do organizmu niezbędnych substancji odżywczych w odpowiednich proporcjach. Wśród witamin ważną rolę odgrywa witamina C, która chroni malucha przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju wszystkich tkanek, a przede wszystkim mocnych kości, zębów (chroni przed powstawaniem próchnicy), chrząstek oraz ścięgien. Wspiera wchłanianie ważnych składników mineralnych takich jak żelazo i wapń. Najbardziej znane lekarstwo na przeziębienie- podnosi odporność organizmu.

Obecnie stawiamy naszym dzieciom coraz większe wyzwania. Aby im sprostać muszą otrzymywać wszystkie substancje odżywcze, witaminy i mikroelementy.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby jedzenie świeżych warzyw i owoców. Jednak zanieczyszczenie powietrza oraz inne czynniki cywilizacyjne wcale nam tego nie ułatwiają. Owoce często są opryskiwane i powodują mnóstwo reakcji alergicznych.

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są soczki Hugo- jeden kartonik soczku HUGO zawiera ponad 30% zalecanego, dziennego spożycia witaminy C.


Co to jest Hugo?

Sympatyczny troll o imieniu Hugo powstał w 1990 roku w Danii. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych postaci w 40 krajach świata. Młodym, polskim widzom znany jest od 2000 roku, z interaktywnego programu telewizyjnego. Hugo jest także bohaterem czasopism, gier komputerowych i filmów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat. W programach występuje wraz ze swoją żoną HUGOLINĄ oraz dziećmi: RIT, RAT, RUT. Cała piątka mieszka w lesie, jest ciekawa świata i ma mnóstwo przygód. By się wydostać z opresji musi uporać się wieloma przeszkodami. Z pomocą przychodzą im dzieci ale i całe rodziny siedzące przed telewizorami.