Dodaj ofertę za darmo

HUGO COLA I ORANŻADKA - dwa nowe, odlotowe smaki wzbogacone witaminą C!

2010-10-15

Dzieciństwo to zaczarowany i szczęśliwy okres w życiu małego człowieka. To czas beztroski, zabawy i radości. Smak pysznych, puchatych racuchów babci i naleśników mamy. Jednak jakież życie byłoby nudne i smutne bez odlotowych napojów – coli i oranżady. To od wielu lat i pokoleń ulubione dziecięce smaki. Pyszne, sprawdzone i doskonale orzeźwiające.

Wychodząc naprzeciw rodzicom, którzy troszczą się o zdrowie swoich pociech, firma Sokpol tego lata wprowadza specjalne, dziecięce wersje ulubionej przez najmłodszych coli i oranżady pod marką Hugo. Te dwa nowe, odlotowe smaki są nie tylko pyszne, ale przede wszystkim zdrowe, bo produkowane na bazie naturalnych soków owocowych z dodatkiem witaminy C! Co ważne cola dla dzieci nie posiada w swym składzie kofeiny.

Teraz mamy mogą być spokojne że dają dzieciom nie tylko pyszne, ale przede wszystkim bezpieczne i zdrowe produkty

HUGO to produkt skierowany do dzieci w wieku 4-12 lat.
Dostępny w kartonikach 200 ml ze słomką. Posiada bardzo atrakcyjne, kolorowe opakowanie, na którym zamieszczona jest postać doskonale kojarzonego przez dzieci bohatera programów interaktywnych i gier komputerowych – HUGO.

Hugo „Cola” – idealny soczek na letnie upały i nie tylko. Znakomite połączenie ulubionego przez dzieci smaku coli z zagęszczonym sokiem owocowym oraz witaminą C. Słodzony syropem glukozowo-fruktozowym. Z pewnością polubią go wszystkie maluchy. Ważne: produkt nie zawiera kofeiny!

Hugo „Oranżadka” – łączy w sobie smak uwielbianej przez dzieci oranżady oraz naturalne witaminy zawarte w sokach owocowych. Słodzony syropem glukozowo-fruktozowym. Cudownie gasi pragnienie. Ma oryginalny, fenomenalny smak. Dziecięcy przebój tego lata.

Soczki Hugo są niegazowane!

Sugerowana cena detaliczna – ok. 0,99 zł.

Nowe soczki HUGO smakują dzieciom i sprawiają im wielką radość. A rodzice będą zadowoleni i pewni, że ich pociechy piją nie tylko pyszne, ale i zdrowe soczki będące dodatkowo bogatym źródłem tak cennej witaminy C!

Dlaczego Witamina C jest tak ważna dla młodego organizmu?

Wiek dziecięcy to okres, w którym następuje gwałtowny wzrost i rozwój zarówno fizyczny jak i umysłowy. Młody człowiek aby tryskał siłą oraz energią musi systematycznie dostarczać do organizmu niezbędnych substancji odżywczych w odpowiednich proporcjach. Wśród witamin ważną rolę odgrywa witamina C, która chroni malucha przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Jest niezbędna do prawidłowego rozwoju wszystkich tkanek, a przede wszystkim mocnych kości, zębów (chroni przed powstawaniem próchnicy), chrząstek oraz ścięgien. Wspiera wchłanianie ważnych składników mineralnych takich jak żelazo i wapń. Najbardziej znane lekarstwo na przeziębienie- podnosi odporność organizmu.

Obecnie stawiamy naszym dzieciom coraz większe wyzwania. Aby im sprostać muszą otrzymywać wszystkie substancje odżywcze, witaminy i mikroelementy.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby jedzenie świeżych warzyw i owoców. Jednak zanieczyszczenie powietrza oraz inne czynniki cywilizacyjne wcale nam tego nie ułatwiają. Owoce często są opryskiwane i powodują mnóstwo reakcji alergicznych.

W tej sytuacji najlepszym rozwiązaniem są soczki Hugo- jeden kartonik soczku HUGO zawiera ponad 30% zalecanego, dziennego spożycia witaminy C.


Co to jest Hugo?

Sympatyczny troll o imieniu Hugo powstał w 1990 roku w Danii. Obecnie jest jedną z najbardziej popularnych postaci w 40 krajach świata. Młodym, polskim widzom znany jest od 2000 roku, z interaktywnego programu telewizyjnego. Hugo jest także bohaterem czasopism, gier komputerowych i filmów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży w wieku 4-12 lat. W programach występuje wraz ze swoją żoną HUGOLINĄ oraz dziećmi: RIT, RAT, RUT. Cała piątka mieszka w lesie, jest ciekawa świata i ma mnóstwo przygód. By się wydostać z opresji musi uporać się wieloma przeszkodami. Z pomocą przychodzą im dzieci ale i całe rodziny siedzące przed telewizorami.
Nowości

2014-04-15 13:47:22 | Komentarze: 0

Prosto z garnka

Szybkie tempo życia sprawia, że większość z nas coraz mniej czasu może poświęcić na przygotowywanie codziennych obiadów. Dania gotowe to idealna propozycja kulinarna dla współczesnego konsumenta, który bywa zajęty „od rana do nocy“. Nowe propozycje od marki ROLNIK sprawdzą się w nadchodzącym sezonie urlopowo-wakacyjnym, w którym z reguły nie mamy czasu stać „przy garach“

O kurczę, ale dobre! Kurczaki z pieca od FRoSTY

Już są! Nowe JABCUSIE z dodatkiem prawdziwego cynamonu

Crema Caffe – nowość Segafredo na gorące dni

SERTOP z limitowaną serią

Nowość od GELLWE – Babka Drożdżowa z lukrem

Łowicz wprowadza limitowaną edycję syropów na wiosnę i lato

Fortuna z nowymi i łatwiejszymi do użycia zakrętkami

GIZEH: Nowe oblicze marki firmy Kühlmann

Nowości Andropolu na EuroGastro 2014