Grillowanie z Appetitą

2006-04-20

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczął się okres znacznego wzrostu sprzedaży przypraw do grillowania. Wprowadzona w ubiegłym sezonie nowość na polskim rynku - przyprawa do karkówki marki Appetita, zdobyła dużą popularność wśród klientów, notując znaczny wzrost sprzedaży.

Wysoka rotacja tej przyprawy to efekt znakomitego skomponowania przypraw, nadających karkówce niepowtarzalny smak i aromat, bez konieczności wyszukiwania i odmierzania odpowiednich składników.
W tym sezonie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Ziołopex wprowadził na rynek nowe opakowanie przyprawy do karkówki. Teraz, podobnie jak przyprawa do grilla klasyczna, przyprawa do karkówki dostępna jest w 100 g aluminiowej tubie do wielokrotnego użytku. Tuba nie nagrzewa się do wysokich temperatur i nie ulega zatłuszczeniu, co powoduje, że jest wygodna w użyciu i odporna na uszkodzenia. Producent zadbał również o doskonałą szczelność opakowania, dzięki czemu dłużej zachowuje ono walory smakowe mieszanki przyprawowej.
Ziołopex, producent wysokiej jakości przypraw, w swojej ofercie posiada gamę produktów przeznaczonych do różnorodnych potraw z grilla.
W ofercie przyprawowej Appetity znaleźć możemy:
Przyprawę do grilla klasyczną – dostępną w standardowej torebce o gramaturze 20 g
oraz w aluminiowej tubie (100 g),
Przyprawę do grilla pikantną (20 g),
Przyprawę do szaszłyka (20 g),
Przyprawę do karkówki (20 g) – dostępną w torebce o gramaturze 20 g,
oraz w aluminiowej tubie (100 g).
Appetita całkowicie również zmieniła wizerunek swoich produktów, modyfikując szatę graficzną opakowań oraz wprowadzając dla linii przyprawowej nową nazwę - „Smaczne grillowanie”.
W kolorystyce opakowań dominuje odcień ciemnego bordo, dzięki czemu cała linia jest zdecydowanie bardziej widoczna na półce sklepowej.
W rozpoczynającym się sezonie Ziołopex przygotował także ciekawe promocje dla handlowców, jak również indywidualnych konsumentów. W połowie kwietnia ruszyła promocja pakietowa dla sklepów detalicznych. Do dyspozycji sprzedawców przedstawione zostały również trzy rodzaje stojaków ekspozycyjnych (na 24, 40 i 56 opakowań) oraz tzw. „wypełniacze półkowe”, które pozwalają na zwiększenie ekspozycji z 4 do 8 produktów.
Sugerowana przez producenta cena detaliczna przypraw do grilla:
Torebka (20g) – 0,90 zł
Tuba (100g) – 3,50 zł