Gotujemy po polsku: Appetita na święta

2014-12-12

Boże Narodzenie to radosne i długo wyczekiwane święta. Zapach lasu, który wnosi do domu zielona choinka oraz aromaty świątecznych ziół i przypraw potrafią wprowadzić w magiczny nastrój. Nieodłącznym elementem świąt jest suto zastawiony stół, na którym nie może zabraknąć tradycyjnych polskich potraw. Przy ich przyrządzaniu warto sięgnąć po skomponowane według sprawdzonych receptur mieszanki przyprawowe Gotujemy po polsku Appetita.

Przygotowanie wigilijnego karpia, pstrąga czy łososia będzie prostsze z Przyprawą do ryby Appetita. Autorska kompozycja aromatycznych ziół i przypraw nada im pełni smaku. Mieszanka doskonale sprawdzi się przy smażeniu, grillowaniu, pieczeniu, duszeniu czy gotowaniu na parze. Warto przyprawić rybę na godzinę przed obróbką.

Wśród świątecznych dań z kapusty prym wiedzie bigos, który jest kwintesencją staropolskiej kuchni. Tradycyjnego smaku doda mu Przyprawa do bigosu po staropolsku Appetita. Kompozycja ziół i przypraw wzbogaci zarówno jego wigilijną, postną wersję, jak i mięsną, podawaną w kolejne dni świąt.

Mieszanki przyprawowe Gotujemy po polsku Appetita to kompozycje aromatycznych ziół i przypraw, które ułatwią szybkie przygotowanie polskich dań o tradycyjnym smaku. Posiadają naturalne receptury, bez dodatku glutaminianu sodu.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Produkty: Przyprawa do ryby (20g), Przyprawa do bigosu po staropolsku (30g),
Cena: ok. 1, 40 zł

Więcej informacji udziela:
Anna Wawra / Kolterman Media Communications
tel. 22 392 06 23
kom. 510 081 103
e-mail: a.wawra@kmc-pr.pl

Źródło: Anna Wawra / KMC

Aktualności

2020-05-27 12:17:37 | Komentarze: 0

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

W kwietniu br. na rynku pojawiła się nowość w ofercie smakowej od Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. Produkt ten to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z naturalnymi aromatami, bez cukru i kalorii. Nowość skierowana jest do osób poszukujących produktów o wyrazistym, słodkim smaku, a jednocześnie wybierających produkty bez kalorii. Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU dostępny jest w regularnej sprzedaży w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017