Gorący Kubek Barszcz a’la Grzaniec – rozgrzewa najlepiej

2010-09-27

Przemoknięte buty, zmarznięte dłonie, a na dworze zawierucha ze śniegiem i wiatrem w rolach głównych to scenariusz wielu zimowych dni. Wychodząc na dwór przy takiej aurze marzymy, żeby się jak najprędzej rozgrzać. Najlepszy sposób na rozgrzanie to kubek barszczu lub grzaniec.

A gdyby tak je połączyć? Knorr wzbogacił smak czerwonego barszczu kwintesencją grzańca – aromatycznymi przyprawami, tworząc nowy, Gorący Kubek Barszcz a’la Grzaniec. Jedyny taki smak na rynku. Wypróbuj i pozwól mu się rozgrzać.

Idealnie doprawiony Grzaniec
Co sprawia, że już kilka łyków pysznego Barszczu a’la Grzaniec powoduje, że od razu czujemy się lepiej? Jego sekretem jest specjalnie dobrany mix przypraw. Tradycyjny smak czerwonego barszczu wzbogacony został przyprawami korzennymi i ziołowymi, które stanowią esencję tradycyjnego grzańca. Wyczuć w nim można słodkawo – korzenną nutę cynamonu oraz charakterystyczny, lekko piekący smak goździków, połączone ze smakiem jabłek i cytrusów. Całość jest rozgrzewająco pyszna.

Wystarczy kubek, ciepła woda i …
rozgrzewający napój gotowy. W zimie znacznie częściej sięgamy po ciepłe napoje i dania niż w trakcie pozostałych pór roku. Dlatego warto pamiętać, żeby Gorący Kubek Barszcz a’la Grzaniec mieć nie tylko w szufladzie biurka w miejscu pracy, ale również w domu. Kiedy w czasie zimowych wieczorów zapraszasz przyjaciół na oglądanie filmów czy pyszną kolację przywitaj ich Gorącym Kubkiem Barszczu a’la Grzaniec Knorr. Trzymając kubek rozgrzeją zmarznięte dłonie, a kilka łyków sprawi, że zapomną o niesprzyjającej aurze za oknem, a na ich twarzach pojawi się uśmiech.


Gorący Kubek Knorr Produktem Roku 2010
Gorący Kubek Knorr to niekwestionowany lider swojej kategorii, cieszący się w Polsce niesłabnącym powodzeniem. O jego popularności nalepiej świadczy fakt, że już po raz kolejny zdobył tytuł Produkt Roku przyznany przez polskich konsumentów. Respondenci wybierali produkty w 44 kategoriach, które wyróżniają się atrakcyjnością i walorami użytkowymi.

Sugerowana cena opakowania Gorący Kubek Knorr Barszcz a’la Grzaniec to 1 zł.
Wejdź na: www.tegomitrzeba.pl