Gorące chwile w środku zimy - Przyprawa do Grzanego Piwa i Wina Galeo

2010-12-14

Niewiele jest kulinarnych tradycji związanych przede wszystkim z okresem zimowym. Jedną z najbardziej znanych jest przyrządzanie aromatycznego grzańca z wina lub piwa, który w idealny sposób odpędzi chłód zimowego dnia i umili atmosferę niejednego spotkania w gronie znajomych i przyjaciół. Z myślą o takich chwilach GALEO przygotowało specjalną kompozycję, która pozwoli wydobyć prawdziwy aromat i smak grzanego piwa i wina

Prawdziwy sekret grzańca tkwi we właściwie dobranych składnikach. Tylko umiejętnie wyważona proporcja rozgrzewających i korzennych przypraw, przełamanych słodko-cytrynowymi dodatkami, gwarantuje osiągnięcie pożądanego rezultatu, jakim jest grzaniec, zachwycający swym smakiem i aromatem. Opierając się na tej formule, stworzono recepturę Przyprawy do Grzanego Piwa i Wina Galeo, będącej idealną propozycją dla każdego smakosza rozgrzewających trunków.

Przyprawa do Grzanego Piwa i Wina Galeo 25 g
O rozgrzewającym charakterze, a także mocnym i korzennym smaku, tej mieszanki, decyduje kompozycja imbiru, goździków oraz kardamonu, która przełamana jest orzeźwiającym akcentem skórki cytrynowej. Całość wieńczy wyraźna nuta cynamonu.
Sugerowana cena na półce: 1,09 zł

Do przygotowania 0,5 litra wyśmienitego grzańca wystarczy już jedna saszetka mieszanki!!!