Gofry i słodki uśmiech od Cukru Królewskiego

2014-08-19

Na pożegnanie wakacji wszyscy miłośnicy domowych wypieków i nadmorskich klimatów mogą liczyć na kolejny słodki gest sympatii ze strony producenta Cukru Królewskiego. W wybranych sklepach sieci Simply Market odbędą się degustacje gofrów, a do zakupów dodawany będzie wyjątkowy upominek.

Uśmiechnij się, bo życie jest słodkie!
W dwa ostatnie weekendy sierpnia (23-24.08 i 30-31.08.2014 r.) w wybranych sklepach sieci Simply Market na terenie całej Polski odbędą się degustacje wyjątkowo wakacyjnego przysmaku! Gofry ozdobione uśmiechem z cukru pudru w młynku Cukier Królewski rozweselą każdą buzię. Dodatkowo przedstawiciele marki będą zapoznawać klientów z asortymentem producenta oraz udzielać ciekawych i inspirujących porad dotyczących wypieków.

Podaj :) dalej
Każdy kto zakupi chociaż jeden z cukrów pudrów znajdujących się w portfolio marki Cukier Królewski, otrzyma wesoły gadżet - szablon, dzięki któremu można w zabawny sposób przyozdobić gofry, ciasta, torty czy inne słodkości. Domowe wypieki „z uśmiechem” to nie tylko oryginalny deser, ale również słodki gest wobec naszych gości, na który z pewnością odpowiedzą uśmiechem.

My uśmiechamy się do Ciebie, a Ty uśmiechnij się do innych

Na degustacje oraz promocje z gadżetami zapraszamy do następujących sklepów Simply Market:


gofry
Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations