Gołąbki kawalerskie – nowe danie gotowe od Delecty

2010-06-14

Delecta rozbudowuje ofertę dań gotowych, wprowadzając na rynek Gołąbki kawalerskie w innowacyjnej formule „bez zawijania”. Oryginalna receptura mięsno-ryżowych kulek w sosie pomidorowym z kapustą, stanowi połączenie znanego, tradycyjnego smaku z atrakcyjną formą podania.

Klasyczne składniki gołąbków tj.: kapusta, mięsno-ryżowy farsz i sos pomidorowy w Gołąbkach kawalerskich Delecty występują w postaci delikatnych klopsików zanurzonych w sosie pomidorowym z kawałkami kapusty. Poręczna porcja pozwala szybko, nawet w polowych warunkach, przygotować pełnowartościowy obiad dla dwóch osób. Gołąbki bez zawijania wystarczy podgrzać.

Gołąbki, obok flaków, fasoli po bretońsku, pulpetów i klopsów należą do najbardziej popularnych i najczęściej kupowanych przez polskich konsumentów dań gotowych (5 wymienionych smaków stanowi aż 77% wartości rynku!). Nowe Gołąbki kawalerskie Delecty stanowią odpowiedź na potrzeby, zarówno, konsumentów – tradycjonalistów, przywiązanych do znanych smaków, jak i grupy poszukującej rynkowych nowinek.

Gołąbki kawalerskie są już dostępne w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Pełny asortyment dań gotowych Delecty obejmuje 11 smaków, w tym najbardziej popularne: Flaki wołowe z warzywami, Flaki po zamojsku, Fasola po bretońsku czy Pulpety w sosie pomidorowym. Specjalnie dla dzieci Delecta poleca pulpeciki w łagodnych sosach: pomidorowym, o smaku kurkowym i śmietanowo-pomidorowym. Szczegóły oferty na www.delecta.pl

Producent: Rieber Foods Polska S.A.
Produkt: Gołąbki kawalerskie (490 g) EAN: 5900983011930
Sugerowana cena det. 5,99 zł