Gellwe rewolucjonizuje rynek galaretek

2014-04-23

Galaretki w dwóch kolorach, zamknięte w jednym opakowaniu, przygotowywane w tym samym czasie? Tak! Marka Gellwe wprowadza innowacyjny produkt, dzięki któremu stworzenie tęczowej galaretki będzie prostsze i szybsze niż kiedykolwiek wcześniej! Teraz już nie będziemy musieli czekać na zastygnięcie pierwszej galaretki, po to, by wlać drugą w innym kolorze. Magiczne Galaretki Gellwe zaskoczą konsumentów smakiem.

Magic Galaretka
Wszyscy, którzy pragną zachwycić swoich gości ciekawym i smacznym deserem doskonale wiedzą, ile pracy i czasu trzeba poświęcić, aby osiągnąć zamierzony efekt. Z Magic Galaretką Gellwe, przygotowanie słodkiego, tęczowego i pysznego deseru, stanie się niezwykle łatwe i szybkie. Wszystko za sprawą rewolucyjnych receptur, jakie wprowadziła marka Gellwe. W duo-saszetkach znajdują się dwa najbardziej popularne warianty galaretek, które stanowią kontrastowe połączenie zarówno smaku, jak i koloru.

Po wlaniu pierwszej galaretki, natychmiast wlewamy drugi smak. W efekcie połączenia dwóch kolorów, pojawia się środkowa warstwa stanowiąca tonalne przejście między barwami. Magiczna Galaretka o smaku truskawki i cytryny, umożliwia więc stworzenie trójkolorowego, czerwono-pomarańczowo-żółtego deseru.

Nowa propozycja przygotowana została z najwyższej jakości składników i nie zawiera sztucznych barwników.
Proponowane smaki Galaretek Magic: Truskawka i cytryna, Pomarańcza i jagoda

Rekomendowana cena wynosi 1,99 zł.

Źródło: BrandLab Sp. z o.o. • straszny chlam

  Gość: Martyna | 2016-02-06 22:00:31

  Oszukują klienta, jest napisane ze czas 5 min ale przygotowania... Q efekcie robi siw dluzej niż zwykle galaretkę w dodatku kolory i tak się mieszają i wcale nie zastyga szybciej!

 • wielka duo kiszka

  Gość: marianka | 2014-06-13 22:29:20

  wypróbowalam galaretke pomarańcza-jagoda, zamiast żółto niebieskiej otrzymalam jednolity zielony. jak dla mnie jeden wielki szit nie polecam.

 • duo saszetka(?)

  Gość: megenta | 2014-05-08 07:14:13

  na opakowaniu napisali "duo saszetka". co to za język?

Dodaj komentarz