Forma do zadań specjalnych

2013-12-19

W kuchni współczesna kobieta potrzebuje sprzymierzeńców z najwyższej półki. Zdrowie rodziny stanowi przecież najwyższe dobro. TERMISIL Huta Szkła Wołomin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Oferuje narzędzia, dzięki którym można wyczarować prawdziwe smakowite cuda – i co najważniejsze - zdrowo i ekologicznie. To inwestycja, która procentuje!

Nowością na rynku jest żaroodporna forma do pieczenia ze szkła TERMISIL. 28 cm średnica naczynia pozwoli na nakarmienie nawet największych łasuchów. Okrągła forma do pieczenia ma profilowane brzegi, a wyjmowanie ciasta dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii stanie się prawdziwą przyjemnością. To jednak nie wszystkie zalety formy do pieczenia tarty marki TERMISIL. Dodamy jeszcze jej uniwersalność: pieczesz, podajesz, przechowujesz, a wszystko w jednym naczyniu. Stos brudnych naczyń to przeżytek, wiemy bowiem jak ważny jest nasz wolny czas. Szanujemy go i pragniemy, abyś spędziła go przy stole, delektując się smakiem przygotowanej przez Ciebie tarty.

A jeśli męczyłaś się z wyciąganiem smakowitego dania i patrzyłaś, jak Twój kulinarny cud się rozpada – zapomnij o tym! Pieczenie w formie do pieczenia TERMISIL to gwarancja nieprzywierania ciasta. Od teraz wyciągnięcie kawałka tarty stanie się dziecinnie proste. Dodajmy do tego walory estetyczne – przyrządzone przez Ciebie danie w szklanym naczyniu wyglądać będzie imponująco! Ważna jest również kontrola pieczenia – dzięki przeźroczystej powierzchni jesteś w stanie sprawdzić stan wypieczenia boków i spodu tarty. Wyjmujesz danie wtedy, gdy uznasz, że jest już odpowiednio przypieczone.

Na słodko czy wytrawnie? Sprawdź, jaką tartę pokocha Twoja rodzina. Zrób jej prezent i upiecz ulubioną potrawę. Naszym zadaniem jest Tobie w tym pomóc, i uwierz nam – zrobimy to z największą przyjemnością.

Nowa szklana brytfanna do pieczenia ciasta, warzywnej tarty, quiche i innych potraw nie wchodzi w reakcje z jedzeniem, kusi ponadto wyjątkowo niską ceną. To najwyższa jakość, na którą zasługuje Twoja rodzina.

Źródło: Acha PR

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra