Efood, czyli najzdrowsza aplikacja na telefon zaktualizowana!

2014-04-02

W odpowiedzi na wszechogarniająca modę na zdrowe żywienie i jedynie naturalne składniki powstała aplikacja, która rozwieje wątpliwości każdego, kto ceni sobie najwyższą jakość spożywanych produktów. Pomysłodawcy e-food zachęcają do świadomego wybierania tego co znajdzie się na naszych talerzach.

POCZUJ SIĘ TWÓRCĄ

To dzięki aktywnym użytkownikom aplikacja może się rozwijać. E-food to aplikacja o charakterze społecznościowym. Wpływ na jej finalną postać mają sami użytkownicy, którzy mają możliwość dodawania do bazy wybranych brakujących produktów. Wystarczy, że zrobisz zdjęcie kodu kreskowego i składu artykułu, i wyślesz za pośrednictwem aplikacji do producenta aplikacji. A my zajmiemy się resztą.

ILE JEST CUKRU W CUKRZE?

W e-food każda pozycja opatrzona jest dokładnymi danymi na temat źródła pochodzenia substancji, ryzyka lub korzyści płynących z jej spożywania oraz rekomendowanego dziennego spożycia. Aplikacja umożliwia identyfikację zagrożeń płynących ze spożycia substancji chemicznych oznaczonych symbolem „E”, używanych przez producentów żywności m.in. do „polepszania” jej smaku lub wydłużania okresu przydatności do spożycia.

NAJPROSTSZE ZNACZY NAJLEPSZE
Najnowszy update aplikacji Efood daje możliwość pozyskiwania informacji za pośrednictwem czytnika kodów kreskowych. Pozwala to na zeskanowanie kodu prosto ze „sklepowej półki” i odszyfrowanie informacji na temat składu produktu, który chce się kupić. Dzięki intuicyjnemu i jasnemu oznaczeniu produktów i rekomendacji każdy użytkownik otrzymuje kompletną wiedzę na temat interesującego go artykułu.

Źródło: www.sisu.com.pl