E-kawa, czyli Prima Guaranesa w Internecie

2006-04-26

W kwietniu ruszyła witryna internetowa Cafe Primy Guaranesy www.primaguaranesa.pl. Jest to kolejny etap działań reklamowo-promocyjnych wspierających wprowadzenie na polski rynek innowacyjnego produktu – kawy z guaraną.

Strona została zaprojektowana tak, aby w ciekawy sposób pokazać pobudzające działanie Primy Guaranesy – podkreśla Agnieszka Górska, Brand Manager, Przedsiębiorstwo Prima. S.A.
Internauci, którzy wejdą na stronę www.primaguaranesa.pl mają szansę wygrać odtwarzacze MP3 i kubki Primy Guaranesy. Aby wygrać, wystarczy zalogować się, zagrać w jedną z kliku interaktywnych gier i zmierzyć się z internetowymi przeciwnikami. Witryna będzie regularnie uzupełniana o nowe gry i atrakcyjne konkursy. Internauci, którzy zajrzą na stronę, mogą się także dowiedzieć czym jest guarana i dlaczego kawa z dodatkiem guarany ma tak pobudzające działanie.
Witrynę www.primaguaranesa.pl przygotowała agencja Argonauts z Warszawy. Dossier produktu:
Cafe Prima Guaranesa

Prima Guaranesa to wyjątkowa kompozycja wysokiej jakości ziaren kawy z dodatkiem guarany, która dzięki naturalnym właściwościom pobudzającym ciało i umysł, poprawia koncentrację i dodaje energii.
Prima Guaranesa dostępna jest w dwóch wariantach:
Kawa mielona 250 g – cena 6,99
Kawa rozpuszczalna 100 g – cena 8,99

Przedsiębiorstwo PRIMA S.A. – producent i dystrybutor kawy mielonej i rozpuszczalnej z Poznania. Od 2002r. wchodzi w skład Sara Lee / Douwe Egberts, jednej z trzech największych firm kawowych na świecie. Obecnie firma dostarcza na polski rynek ok. 15.000 ton kawy rocznie oferując zarówno kawę mieloną, jak i rozpuszczalną.

Katalog marek Prima:

kawy mielone – Finezja, Impresja, Rumba, Bezkofeinowa, Guaranesa, kawy rozpuszczalne – Finezja, Impresja, Rumba, Śniadaniowa, Guaranesa kawa ziarnista – Prima Excellent.