Duża Blacha kruchego i drożdżowego ciasta Delecty

2007-10-26

Delecta wprowadza na rynek dwa nowe ciasta do samodzielnego wypieku. Ciasto kruche i Ciasto drożdżowe powiększą asortyment linii ciast rodzinnych Duża Blacha, cieszącej się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Oferta dostępna w sprzedaży od 15 października br. w tradycyjnym i nowoczesnym kanale dystrybucji.

Ciasto kruche Duża Blacha Delecta to pierwsze na rynku ciasto kruche wg tradycyjnej, polskiej receptury. Doskonałe do wypieków z owocami, jako podstawa do klasycznych serników i makowców. Umożliwia przygotowanie kruchych ciasteczek czy spodów do słodkiej tarty. Surowe ciasto można zamrozić i wykorzystać ponownie.

Ciasto drożdżowe Duża Blacha Delecta, jako jedyne na rynku, zawiera drożdże. Ciasto może być przygotowywane z dodatkiem owoców, bakalii czy kruszonki oraz wykorzystywane do sporządzenia drożdżowych bułeczek.Oba ciasta Delecty nie zawierają konserwantów i są wyjątkowo łatwe w przygotowaniu. Duża, rodzinna porcja gotowego wypieku – o wadze ok. jednego kilograma, sprawdzi się doskonale podczas przygotowywania domowych ciast na stół wigilijny. Na opakowaniach umieszczono dodatkowe przepisy z propozycją przygotowania ciasta.

Ciasto drożdżowe Duża Blacha (600 g), Kod EAN: 5900983002693
Ciasto kruche Duża Blacha (600 g), Kod EAN: 5900983002686

Producent: Rieber Foods Polska SA - www.delecta.pl
Sugerowana cena det.: 6,00zł