Dodaj ofertę za darmo

Delecta z tytułem Superbrands 2018

2017-11-23

Decyzją konsumentów Delecta została wyróżniona tytułem Superbrands 2018 w XII. edycji niezależnego badania marek w Polsce. W projekcie przebadano blisko 2 tysiące marek. Laureatów wskazało ponad 10 tysięcy respondentów.

Delecta otrzymała tytuł Superbrands 2018 w kategorii Żywność do deserów i wypieków. O jego przyznaniu decydował indeks siły marki, wynikający z różnicy między wynikiem polecania i odradzania danej marki przez konsumentów.

"Cieszymy się, że Delecta jest postrzegana, jako marka godna polecenia, a co za tym idzie, wiarygodna i ceniona za wysoką jakość. Sygnały płynące bezpośrednio z rynku, wprost od konsumentów, to dla nas cenne źródło wiedzy o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach, na które możemy na bieżąco odpowiadać". – zauważa Monika Rożnowska, Starszy Kierownik Marki Delecta, Bakalland S.A.

Badanie marek na potrzeby tegorocznej edycji projektu w Polsce zrealizował Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia metodą CAWI na grupie blisko 10 tys. respondentów, którzy oceniali ok. 2 tys. brandów. Inicjatorem akcji jest organizacja Superbrands, która od ponad 20. lat analizuje najsilniejsze marki na całym świecie.

Źródło: kmc

2018-02-16 10:49:52 | Komentarze: 0

Detektor nieszczelności – Ishida AirScan. Zabezpieczona jakość technologii MAP.

Ishida Europe wprowadza na rynek rewolucyjny, nowy detektor wycieku, który zapewnia zachowanie pełnej, 100% szczelności opakowania jakiegokolwiek produktu, pakowanego w technologii MAP (Modified Atmosphere Packaging) z zastosowaniem CO2, jako czynnika w procesie pakowania w atmosferze modyfikowanej.

Kolory zdrowia Marwit. Bordowy to sprawne krążenie!

Elastyczny system Ishida efektywnym wsparciem przetwórstwa drobiu

Technologia Ishida zapewnia wysoką jakość lodów klasy premium

Dzień Zebry świętuj na słodko!

Wzmocnij odporność zimą z sokami Witmar!

Świeży sok Witmar Jabłko Granat

Jak podziękować dziadkom?

Borowy Dworek - Naturalne Ekologiczne Przetwory Owocowo – Warzywne

Piernikowe święta na ostatnią chwilę