Delecta kreuje markę dla dzieci

2008-09-17

Delecta inwestuje w działania reklamowe i informacyjne dla Fisiela, marchewkowo - owocowego kisielu dla dzieci. 15 września br. wystartowała kampania telewizyjna, której celem jest wprowadzenie medialne i silne wypromowanie produktu.

Fisiel Delecta to jedyny na rynku marchewkowo-owocowy kisiel dla dzieci, zawierający beta-karoten (źródło prowitaminy A). Ze względu na charakter produktu, kampania reklamowa została skierowana zarówno do decydentek zakupu - matek w wieku 26-49 lat, jak i dzieci z przedziału wiekowego 4-12 lat.

Celem zaplanowanych działań jest edukacja konsumentów w zakresie nowego konceptu produktowego (kisiel z marchewką) oraz wykreowanie świadomości bohatera marki - królika Fisiela, wśród najmłodszych odbiorców. Ponadto, zadaniem kampanii jest wzmocnienie wizerunku marki Delecta oraz, w długofalowej perspektywie, ugruntowanie pozycji w segmencie deserów.

Spoty reklamowe utrzymane w biało-czarnej, komiksowej estetyce będą emitowane w TVP1, TVP2, TVP Info, TVN, TVN7, TV4, telewizji Polsat i Polsat2, CN/TCM oraz w kanałach tematycznych AT Media. Kampania na łamach telewizji potrwa 4 tygodnie i zakończy się w połowie października br.

Dodatkowo, Fisiel będzie wspierany w punktach sprzedaży, gdzie zaplanowano degustacje i animacje sprzedaży. Na potrzeby akcji promocyjnej przygotowano także szereg gadżetów reklamowych z wizerunkiem bohatera marki - królika Fisiela.

Więcej informacji: Delecta
Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations