Dehydrator Raw Food

2013-10-23

Dehydrator Sedona jest to urządzenie idealne do osuszania owoców i warzyw. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się odżywczymi produktami.

Dehydrator Raw Food to wynalazek amerykański, który ma ułatwić zdrowy tryb życia. Dzięki niemu nasze owoce i warzywa bez pozbywania się wartościowych składników odżywczych, będą suche, ale smaczne.

Technologia

Dehydrator Raw Food
Dehydrator równomiernie i dokładnie rozprowadza ciepłe powietrze dzięki zastosowaniu najnowszej technologii cyfrowej Sedona. Suszy produkty żywnościowe w wybranych temperaturach pozostawiając wszystkie składniki odżywcze. Jest to pierwsza suszarka z Dual Fan. Daje to możliwość podzielenia głównej komory na dwie mniejsze. Można używać także jednej mniejszej dzięki możliwości wyłączenia jednej z nagrzewnic. Oszczędzamy dzięki temu energię, której nie potrzeba dużo by nagrzać jedną szufladkę zamiast całej suszarki. Jako, że jest to wynalazek najnowszej generacji, suszarka wyposażona jest w minutnik, termostat oraz transparentną szklaną szybkę. Dzięki niej możemy non stop patrzeć jak przebiega cały proces.

Dane techniczne

Suszarka ma 9 tacek, które można wyjąć w miarę potrzeb. Sama suszarka kosztuje około 1600 złotych. Ponadto, obsługa jest bardzo łatwa, a przyciski dobrze oznaczone i widoczne. Zawiasy, przyciski i wyświetlacz LED zostały tak zaprojektowane by zwiększyć skuteczność urządzenia. Praca suszarki jest bardzo cicha, a dzięki trybie nocnemu jest ona wręcz niesłyszalna. Taki sprzęt to 'must have' każdego maniaka zdrowego żywienia!

Zastosowanie

Suszarka do owoców i warzyw Dehydrator Sedona to urządzenie idealne by przygotować smaczne, pożywne i zdrowe jedzenie dla Ciebie i Twojej rodziny. Można dzięki niej przygotować: owoce, warzywa, chipsy, krakersy, ciasteczka, tortille oraz inne potrawy Raw Food. Nagrzewa się wszystko horyzontalnie zamiast pionowo co powoduje idealne i równomierne nagrzanie się produktów. Jest to pierwsza taka suszarka na rynku. Nie zastanawiaj się i sprawdź co jeszcze może Ci ona zaoferować!

Źródło: www.vitajuice.pl