Dawtona została Laureatem godła Korona Konsumenta za 2011r

2011-11-09

ZPOW Dawtona została Laureatem plebiscytu Korona Konsumenta za 2011r w kategorii warzywa konserwowe w puszkach. Respondenci wybrali firmę ZPOW Dawtona jako popularną i rozpoznawalną markę z tego segmentu.

Dawtona jest firmą o rodzinnym charakterze i w stu procentach polskim kapitale , która od ponad 20 lat z sukcesem operuje na rynku przetwórstwa owocowo-warzywnego. Codziennie podwyższane normy jakości, przystępne ceny oraz systematycznie rozszerzany asortyment pozwolił nam zbudować obroty sięgające 300 mln PLN rocznie – informuje Piotr Gawłowski – Brand Manager Dawtona. Dziękujemy bardzo wszystkim za miłe wyróżnienie i obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom – podsumowuje wyróżnienie nasz rozmówca.

Obecnie Dawtona mocno inwestuje, nabywa nowe marki i rozwija nowe projekty takie jak:
- Milejów - tradycyjna marka rodem ze wschodu Polski
- Primerosa – zarezerwowana dla produktów wytwarzanych na bazie włoskiej receptury
- AgraFoods – marka świeżych warzyw dostępnych przez okrągły rok dzięki przechowywaniu w magazynach o kontrolowanej atmosferze
- Mleko Dojone – projekt niepasteryzowanego mleka dystrybuowanego lokalnie z tzw. mlekomatów, którym coraz częściej interesują się zewnętrzni inwestorzy.
Aktualności

2019-07-11 10:21:24 | Komentarze: 0

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Lato zdążyło się już na dobre rozkręcić, nadeszła więc pora na spotkania poszukiwaczy znakomitych smaków w towarzystwie świetnej zabawy. W ramach siódmej już edycji Wyzwania Smaku Pepsi, znanego i lubianego cyklu weekendowych letnich wydarzeń, uczestnicy będą mogli dokonać wyboru preferowanego napoju typu cola, cieszyć się znakomitym i różnorodnym jedzeniem serwowanym przez foodtrucki FeelGoodFood, a także dobrze się bawić, korzystając z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Wśród nich będzie możliwość spotkania popularnych influencerów: Lary Gessler, Marty Wierzbickiej, Adama Wiejaka oraz Jakoba Kosela. Cykl weekendów pełnych smaku i zabawy rozpocznie się już 20-21 lipca 2019 roku od wydarzenia w chorzowskim Parku Śląskim.

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Cykoria Liderem Polskiego Biznesu

Wielkanoc po Chrzanowsku