Dawtona została Laureatem godła Korona Konsumenta za 2011r

2011-11-09

ZPOW Dawtona została Laureatem plebiscytu Korona Konsumenta za 2011r w kategorii warzywa konserwowe w puszkach. Respondenci wybrali firmę ZPOW Dawtona jako popularną i rozpoznawalną markę z tego segmentu.

Dawtona jest firmą o rodzinnym charakterze i w stu procentach polskim kapitale , która od ponad 20 lat z sukcesem operuje na rynku przetwórstwa owocowo-warzywnego. Codziennie podwyższane normy jakości, przystępne ceny oraz systematycznie rozszerzany asortyment pozwolił nam zbudować obroty sięgające 300 mln PLN rocznie – informuje Piotr Gawłowski – Brand Manager Dawtona. Dziękujemy bardzo wszystkim za miłe wyróżnienie i obiecujemy, że dopełnimy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom – podsumowuje wyróżnienie nasz rozmówca.

Obecnie Dawtona mocno inwestuje, nabywa nowe marki i rozwija nowe projekty takie jak:
- Milejów - tradycyjna marka rodem ze wschodu Polski
- Primerosa – zarezerwowana dla produktów wytwarzanych na bazie włoskiej receptury
- AgraFoods – marka świeżych warzyw dostępnych przez okrągły rok dzięki przechowywaniu w magazynach o kontrolowanej atmosferze
- Mleko Dojone – projekt niepasteryzowanego mleka dystrybuowanego lokalnie z tzw. mlekomatów, którym coraz częściej interesują się zewnętrzni inwestorzy.
Aktualności

2018-10-09 13:05:17 | Komentarze: 0

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Rozpoczął się konkurs marki Lay’s pod hasłem „Które Lay’s dziś wybierasz?”, w ramach którego konsumenci mają szansę codziennie wygrać nagrodę główną – iPhone 8 oraz inne atrakcyjne nagrody. Konkurs potrwa do 9 grudnia br. i został podzielony na 5 dwutygodniowych etapów, które odwołują się do skojarzeń nawiązujących do linii Lay’s m.in. wspólnego imprezowania czy męskich spotkań. W każdym etapie pojawia się nowe pytanie konkursowe i inny zestaw nagród do zdobycia.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations

Cykoria Liderem Polskiego Biznesu

Wielkanoc po Chrzanowsku

Kolejne Święta za pasem

CYKORIA ambitnie w 2016 roku