Danie dnia - nowe fixy Appetita

2011-07-28

Appetita wprowadza na sklepowe półki nową linię fixów. Marka proponuje konsumentom cztery warianty marynat z sosami: Danie dnia Soczysta karkówka z sosem tzatziki, Danie dnia Gyros z sosem czosnkowym, Danie dnia Kebab z sosem paprykowym oraz Danie dnia Pieczone ziemniaki z sosem cebulowym. Nowe fixy Appetita to prosty sposób na smaczne i szybkie danie. Produkty są już dostępne w sprzedaży.

Marka Appetita, należąca do Jutrzenki Colian, poszerza ofertę o kolejną kategorię produktów. Obok szerokiej gamy przypraw jednorodnych, mieszanek przyprawowych oraz dodatków cukierniczych Domowe sekrety, jej portfolio wzbogaci nowa linia fixów Danie dnia. To nowy kierunek rozwoju marki.

Danie dnia to produkty, łączące aromatyczne mieszanki przyprawowe do dań głównych oraz odpowiednio dobrane do potraw sosy. Pozwolą w kilka chwil przygotować pyszne i oryginalne danie. Konsumenci mogą wybierać spośród następujących wariantów:

Danie dnia Soczysta karkówka z sosem tzatziki,
Danie dnia Gyros z sosem czosnkowym,
Danie dnia Kebab z sosem paprykowym,
Danie dnia Pieczone ziemniaki z sosem cebulowym.


Produkty nie zawierają glutaminianu sodu.
Szata graficzna opakowań wyznacza nowy kierunek identyfikacji wizualnej marki Appetita. Czytelna, nowoczesna grafika i nasycona kolorystyka to najważniejsze wyróżniki nowych opakowań. Faktura
i design torebek oraz żywe, soczyste kolory przyciągają uwagę konsumentów i odpowiadają najnowszym trendom. Na froncie opakowania znajduje się lista składników, potrzebnych do przygotowania potrawy i propozycja podania. Natomiast na odwrocie torebki zamieszczono przepis na danie oraz ciekawostkę na jego temat.

Producent: Jutrzenka Colian

Produkt: Danie dnia Soczysta karkówka z sosem tzatziki, Danie dnia Gyros z sosem czosnkowym, Danie dnia Kebab z sosem paprykowym, Danie dnia Pieczone ziemniaki z sosem cebulowym

Gramatura: 40 g Cena detaliczna: ok. 2,20 zł