Cynamon mielony Domowe Sekrety Appetita Produktem na medal 2012

2013-02-18

Cynamon mielony Domowe Sekrety Appetita został wyróżniony prestiżowym tytułem Produkt na medal 2012. W plebiscycie, organizowanym przez redakcję dwutygodnika Pani domu, został nagrodzony w kategorii produkty do pieczenia.

Linia przypraw cukierniczych Domowe Sekrety Appetita to propozycja dla wszystkich, którzy cenią prawdziwie domowy smak wypieków. Ułatwią przygotowanie pysznych ciast, ciasteczek, i deserów, a nawet dań wytrawnych. Na odwrocie eleganckich, kobiecych opakowań znajdują się przepisy z wykorzystaniem dodatków cukierniczych oraz ciekawostki związane z produktami. Cynamon mielony Domowe Sekrety to aromatyczna przyprawa o charakterystycznym słodkawo-korzennym smaku i zapachu. Idealny do jabłeczników, słodkich potraw z ryżu, pieczonych jabłek, grzanego wina, ponczu oraz do wytrawnych dań: gulaszu, baraniny, gotowanych ryb czy szynki.


Plebiscyt Produkt na medal ma na celu ułatwienie konsumentom wyboru najlepszych, smacznych i zdrowych produktów. Jury konkursu w składzie: Robert Sowa (mistrz kulinarny), Ewa Wachowicz (producentka i gospodyni programów kulinarnych), dr Agnieszka Jarosz (ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia), Urszula Zubczyńska (redaktor naczelna Pani domu), Robert Grotkowski (szef działu kulinarnego Pani domu) oraz czytelniczka magazynu, wybrało zwycięskie produkty. Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się 14 lutego w siedzibie Wydawnictwa Edipresse w Warszawie.

Aktualności

2020-05-27 12:17:37 | Komentarze: 0

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

W kwietniu br. na rynku pojawiła się nowość w ofercie smakowej od Żywiec Zdrój – Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU. Produkt ten to połączenie krystalicznej, górskiej wody źródlanej z naturalnymi aromatami, bez cukru i kalorii. Nowość skierowana jest do osób poszukujących produktów o wyrazistym, słodkim smaku, a jednocześnie wybierających produkty bez kalorii. Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU dostępny jest w regularnej sprzedaży w trzech wariantach smakowych – truskawki, cytryny i arbuza.

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017