Cynamon mielony Domowe Sekrety Appetita Produktem na medal 2012

2013-02-18

Cynamon mielony Domowe Sekrety Appetita został wyróżniony prestiżowym tytułem Produkt na medal 2012. W plebiscycie, organizowanym przez redakcję dwutygodnika Pani domu, został nagrodzony w kategorii produkty do pieczenia.

Linia przypraw cukierniczych Domowe Sekrety Appetita to propozycja dla wszystkich, którzy cenią prawdziwie domowy smak wypieków. Ułatwią przygotowanie pysznych ciast, ciasteczek, i deserów, a nawet dań wytrawnych. Na odwrocie eleganckich, kobiecych opakowań znajdują się przepisy z wykorzystaniem dodatków cukierniczych oraz ciekawostki związane z produktami. Cynamon mielony Domowe Sekrety to aromatyczna przyprawa o charakterystycznym słodkawo-korzennym smaku i zapachu. Idealny do jabłeczników, słodkich potraw z ryżu, pieczonych jabłek, grzanego wina, ponczu oraz do wytrawnych dań: gulaszu, baraniny, gotowanych ryb czy szynki.


Plebiscyt Produkt na medal ma na celu ułatwienie konsumentom wyboru najlepszych, smacznych i zdrowych produktów. Jury konkursu w składzie: Robert Sowa (mistrz kulinarny), Ewa Wachowicz (producentka i gospodyni programów kulinarnych), dr Agnieszka Jarosz (ekspert z Instytutu Żywności i Żywienia), Urszula Zubczyńska (redaktor naczelna Pani domu), Robert Grotkowski (szef działu kulinarnego Pani domu) oraz czytelniczka magazynu, wybrało zwycięskie produkty. Laureaci odebrali nagrody podczas uroczystej gali, która odbyła się 14 lutego w siedzibie Wydawnictwa Edipresse w Warszawie.

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?