Ciasto marchewkowe - nowość od Delecty

2007-07-11

Opis produktu: Delecta rozszerza linię rodzinnych ciast do pieczenia Duża Blacha o nowy produkt – Ciasto marchewkowe. To pierwsze i jedyne ciasto marchewkowe na naszym rynku będzie dostępne w sprzedaży od lipca br.

Najnowszy produkt w ofercie Delecty jest odpowiedzią na oczekiwania konsumentów ceniących innowacyjność oraz poszukujących inspirujących smaków.

Ciasto marchewkowe wywodzące się z kuchni amerykańskiej, bardzo popularne w cukierniach i kawiarniach, teraz można samodzielnie przygotować w domu. Duża, kilogramowa porcja pozwala przygotować dużą blachę wypieku. Produkt nie zawiera konserwantów ani barwników.

Nowa propozycja produktowa Delecty poszerza dynamicznie rosnący segment ciast rodzinnych - Duża Blacha. Udział linii Duża Blacha w sprzedaży całej kategorii ciast do pieczenia rośnie zarówno w nowoczesnym jak i w tradycyjnym kanale dystrybucji, a marka Delecta utrzymuje się na pozycji rynkowego lidera w segmencie ciast w proszku. Jednym z czynników rynkowego sukcesu Delecty jest dynamiczne portfolio marki, odznaczające się najwyższym wskaźnikiem wprowadzania nowych produktów.

Opakowanie:
Ciasto Marchewkowe Duża Blacha (660g)

Sugerowane ceny:
ok. 5,80 zł

Producent:
Rieber Foods Polska SA - www.delecta.pl