Cebulka prażona – nowość marki Appetita

2011-05-23

Appetita wprowadziła na rynek Cebulkę prażoną. Nowy produkt marki to chrupiący dodatek do dań ciepłych, sałatek, kanapek oraz potraw z grilla. Gotowa do bezpośredniego spożycia Cebulka prażona stanowi, wygodną w użyciu, alternatywę dla cebuli przygotowywanej samodzielnie w domu.

Nowa Cebulka prażona Appetita stanowi chrupiący dodatek do mięs, ryb, farszów, ziemniaków, hot-dogów, pizzy, zapiekanek oraz potraw z grilla. Może być spożywana na kanapkach, dodawana do marynat i sałat oraz używana jako posypka do domowych pierogów, kopytek i klusków śląskich. Posiada przyjemny aromat i nie ma posmaku tłuszczu. Produkt nie zawiera konserwantów.

Nowy produkt posiada wygodne, nowoczesne opakowanie. Szata graficzna w charakterystycznym dla marki Appetita kolorze ciemnej zieleni, pozwala konsumentowi rozpoznać produkt na sklepowej półce. Na odwrocie torebki znajduje się przepis z wykorzystaniem Cebulki prażonej oraz ciekawostka na jej temat. Umieszczone na froncie opakowania oznaczenie 100% Appetita potwierdza gwarancję wysokiej jakości i oryginalności oferowanego produktu.

Appetita jest jedną z kluczowych marek Jutrzenki Colian. Zadebiutowała na polskim rynku w 2003 roku. Nowy produkt poszerzył jej portfolio, obejmujące: zioła, przyprawy jednorodne, opracowane według własnych receptur mieszanki przyprawowe i marynaty do mięs oraz dodatki cukiernicze Domowe Sekrety. Hasło, towarzyszące marce: „Appetita - Pełna aromatu”, eksponuje aromat, świeżość i bogaty smak produktów marki.

Producent: Jutrzenka Colian
Produkt: Cebulka prażona (15 g.)
Cena detaliczna: ok. 1,30 zł.