Casa di Italia - nowe, wyrafinowane sosy włoskie od Delecty

2006-09-13

Delecta rozbudowuje portfolio dań słonych o linię wykwintnych, gotowych sosów włoskich do makaronu pod nazwą Casa di Italia. Najnowsza propozycja Delecty stanowi odpowiedź producenta na stale wzrastającą w Polsce popularność kuchni etnicznej.

Primavera, Putanesca, Funghi i Carbonara to cztery, najbardziej znane z włoskich restauracji sosy, które obecnie każdy smakosz będzie mógł bez trudu przygotować i podać w swoim domu. Nową ofertę produktową Delecta adresuje do wymagających konsumentów, chętnie poszukujących innowacyjnych rozwiązań i próbujących nowości.

W asortymencie linii Casa di Italia Delecta znajduje się:

Primavera – wiosenny sos pomidorowy z papryką i brokułami, Putanesca – klasyczny sos pomidorowy z oliwkami i czosnkiem, Funghi – wytworny sos pomidorowy z pieczarkami, na bazie czerwonego wina, Carbonara – kremowy i puszysty sos śmietanowy z serem i szynką.

Sosy włoskie z linii Casa di Italia Delecty to dania gotowe, które wystarczy podgrzać przed podaniem. Stanowią doskonałą bazę do każdego typu makaronu. Estetyczne, kwadratowe słoiki, o gramaturze 330g zawierają porcję sosu dla dwóch osób. Najwyższa jakość składników oraz oryginalna receptura stanowią gwarancję wyrafinowanego smaku i aromatu przygotowanej potrawy.

Najnowsza linia produktów Delecty jest dostępna na rynku od lipca bieżącego roku, zarówno w tradycyjnym, jak i nowoczesnym kanale dystrybucji. Wprowadzeniu produktów towarzyszą degustacje i animacje sprzedaży w sklepach. Ponadto, zaplanowano wsparcie reklamowe na łamach prasy branżowej i konsumenckiej w najbardziej poczytnych pismach kobiecych. Działania PR zapewnia SCH Public Relations.