Brześć zaprezentuje się na pierwszych w Polsce targach marek własnych

2014-06-23

W dniach 25-26 czerwca w Targach Kielce odbędzie się pierwsza edycja PLME – Targów Producentów Marek Własnych. Swoją wystawę zaprezentują m.in. przedstawiciele firmy Brześć, regularnie umacniającej swoją pozycję na rynku „private labels”.

Są to jedyne tego rodzaju targi w Polsce i jedne z nielicznych w Europie. Swoje stoiska zaprezentuje blisko 100 firm, m.in. z Włoch, Niemiec, Belgii, Serbii czy Litwy, które udzielają się w segmencie marek własnych. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy mającej swoją siedzibę w Brześciu Kujawskim, która na targach zaprezentuje swoje flagowe produkty ptysiowe – słomkę oraz groszek.

„Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z faktu, że jako firma będziemy mogli wziąć udział w wydarzeniu dotychczas w Polsce niespotykanym. Na rynek marek własnych wchodzimy coraz śmielej, dlatego mamy nadzieję, iż targi okażą się trampoliną do nawiązania nowych kontaktów w tej branży” – mówi Arkadiusz Drążek, przedstawiciel firmy Brześć.

W targach PLME (Private Label Middle Europe) wezmą udział przedstawiciele wszystkich podmiotów działających w segmencie marek własnych, a więc producenci, odbiorcy hurtowi oraz sieci handlowe z różnych sektorów przemysłu, m.in. spożywczego, chemicznego czy komputerowego.

Źródło: GoodOnePR

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra