Brześć po raz kolejny na targach ISM w Kolonii

2015-01-20

Trzeci rok z rzędu firma Brześć zaprezentuje swoje wyroby na prestiżowych targach branży spożywczej ISM, które w dniach 1-4 lutego odbędą się w niemieckiej Kolonii.

Będzie to już 45 edycja imprezy, w której wezmą udział przedstawiciele największych światowych marek działających w branży słodyczy oraz kruchych przekąsek. Przed rokiem stawili się oni w liczbie ponad 1400, a do Kolonii zjechali z 70 krajów. W tym roku organizatorzy szacują, że przez cztery dni targi odwiedzi około 40 tysięcy gości.

Cykliczne wydarzenie, które co roku odbywa się na przełomie stycznia i lutego, jest doskonałą okazją nie tylko do zaprezentowania swoich produktów szerokiej opinii publicznej, ale także do nawiązania wartościowych kontaktów z potencjalnymi dystrybutorami i handlowcami z różnych części globu.

W przypadku firmy Brześć, takie kontakty zdążyły już zaowocować eksportem produktów do wielu krajów Europy i Azji. Flagowe, ptysiowe wyroby firmy, a więc słomka i groszek, cieszą się tam dużą popularnością.

Źródło: Brześć

Aktualności

2020-09-04 12:01:50 | Komentarze: 0

Szczypta wiedzy o pieprzach

Pieprz to, obok soli, najbardziej znana przyprawa na całym świecie i stosowana w niemal każdej kuchni. Nie tylko podkreśla smak potraw, ale ma też właściwości prozdrowotne, dlatego po młynek z czarnymi ziarnami warto sięgać jak najczęściej. A co z innymi wersjami kolorystycznymi? Marka Appetita podpowiada, jak ich używać i jak uratować zbyt pieprzne dania!

„Grześki świecą przykładem” w loterii z okazji powrotu do szkoły

25. Urodziny Wafli Familijnych – loteria konsumencka

Ishida: Nowe modele zwiększające możliwości pakowania owoców

Naturalne suplementy odchudzania. Przypraw dietę z Appetitą

Grześki latem nie pływają w czekoladzie!

Żywiec Zdrój z nutą owoców ZERO CUKRU – nowość w ofercie produktów smakowych marki

Illy stawia na naważarki od Ishida

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?