Dodaj ofertę za darmo

Borowy Dworek - Naturalne Ekologiczne Przetwory Owocowo – Warzywne

2018-01-04

Oferowane przez nas produkty to szeroki wachlarz produktów owocowo - warzywnych. Produkowane są w samym sercu Borów Tucholskich ze świeżych owoców oraz warzyw pozyskiwanych z ekologicznie czystych rejonów.


Receptury oparte są na tradycyjnych polskich przepisach, które tworzone były z pasją i miłością do kuchni polskiej. Nie używamy konserwantów i innych dodatków chemicznych.

Przetwory przez nas oferowane znane są już od lat na rynkach świata. Do tej pory byliśmy przede wszystkim eksporterem żywności „All Natural”. W chwili obecnej zdecydowaliśmy się wprowadzić nasze produkty na rynek polski pod tradycyjną nazwą „Borowy Dworek”.

Źródło: Damian

2018-03-21 14:23:10 | Komentarze: 0

WIELKANOC z wędlinami Hańderek

Wielkanoc to wyjątkowy świąteczny czas, kiedy na stole musi być obficie. Po długiej nieobecności powracają na nie jaja zdobione różnymi technikami oraz przede wszystkim mięsa w przeróżniej odsłonie. Podwędzane, naturalne o tradycyjnym smaku, wykonane z najlepszej polskiej wieprzowiny szynki i kiełbasy marki Hańderek wzbogacą wielkanocne ucztowanie. A czy Ty już wybrałeś swoje ulubione wędliny z szerokiej oferty?

Witaminy, których brakuje nam po zimie. Zacznij wiosnę w zdrowym stylu!

Babeczki XXL Delecta – megapaka dla wielkich łasuchów

Sok NFC Ogrody Natury z jabłek w nowej odsłonie

Dlaczego ciasto rośnie? Trzy spulchniacze wypieków

Rozkochaj się w buraku na wiosnę!

Dzięki tym owocom zachowasz młodość na dłużej. Witaminowe bomby idealne na Dzień Kobiet

Sok NFC Ogrody Natury z grejpfrutów w nowej odsłonie

Polacy wracają do tradycyjnych smaków

Koniec z nudnymi przekąskami