Dodaj ofertę za darmo

Bielmar nagrodzony przez cukierników za Puff Pastry

2014-03-11

Puff Pastry, profesjonalna margaryna do wypieku ciast francuskich i półfrancuskich Spółki Bielmar, została nagrodzona tytułem Produkt Roku w kategorii WYRÓB podczas V Targów Cukierniczych, Piekarniczych i Lodziarskich SweetTARGi w Katowicach.

Produkt Roku
I miejsce w konkursie dla profesjonalnych produktów dedykowanych branży cukierniczo-piekarniczej to szczególnie cenne wyróżnienie. – powiedział Aleksander Szałajko, Starszy specjalista ds. komunikacji Z.T. Bielmar. Od lat dostarczamy na rynek tłuszcze kulinarne wysokiej jakości, produkowane z najlepszych polskich surowców. Fakt, że nasze starania są docenianie przez tak wymagających odbiorców, utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwą drogę.- dodał A. Szałajko.

Puff Pastry to profesjonalna margaryna do wypieku ciast listkujących (francuskich i półfrancuskich), dostępna w ofercie produktów profesjonalnych Spółki Bielmar od 2010 roku. Zawiera 80% tłuszczu; zapewnia prawidłową plastyczność w szerokim zakresie temperatur i gwarantuje doskonały efekt listkowania ciasta. Nadaje się do obróbki mechanicznej i ręcznej. Nadaje wypiekom wyjątkowe właściwości smakowo-zapachowe.

Margaryna Puff Pastry jest dostępna w kartonach o masie 10 kg, zawierających 5 płyt margaryny opakowanych w folię - każda o wadze 2 kg, w sugerowanej cenie detalicznej ok. 50 zł.

Margaryna Puff Pastry
Metryczka produktu:
Producent: Zakłady Tłuszczowe „Bielmar”
Produkt: Puff Pastry margaryna profesjonalna
Cena det.: ok. 50 zł za opakowanie 10 kg

Źródło: KMC

Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra