Biała cola?

2014-02-11

Wytwórnia Wód Gazowanych "DAN" nie tylko znalazła sposób by zamknąć specyficzny smak koli w białym napoju, ale w dodatku udało się to osiągnąć bez konserwantów! Spasteryzowany napój gazowany to już niezwykłe osiągnięcie.

MR. DARK WHITE

MR. DARK WHITE - unikalny napój o niepowtarzalnym kolorze i smaku koli produkowany na naturalnych składnikach z wyciągu nasion koli z naturalną kofeiną. Zawiera gumę arabska, która jest naturalnym sokiem z akacji senegalskiej i jest prebiotykiem, który wskazuje pozytywny wpływ na korzystną florę bakteryjną organizmu człowieka. Wraz z estrami glicerolu i żywicy roślinnej posiada właściwości stabilizujące i zmętniające.

MR. DARK BLACK
MR. DARK BLACK - napój o smaku koli produkowany na naturalnych składnikach zawierający wyciąg z nasion koli uprawianej na obszarach tropikalnych Azji i Ameryki, które ze względu na zawartość kofeiny od dawna użytkowane do żucia, obecnie stosowane do bezalkoholowych napojów orzeźwiających. Unikalny ciemny kolor uzyskano za pomocą karmelu i koncentratu czarnego bzu, który zawiera dwa razy więcej witaminy C niż cytrusy. Czarny bez jest też cennym źródłem żelaza, wapnia, magnezu oraz fosforu i potasu. Znajdują się w nim prawie wszystkie niezbędne aminokwasy. Liczne badania potwierdziły właściwości ogólnie wzmacniające, działanie żółciopędne, detoksykujące, napotne, przeciwgorączkowe i przeciwwirusowe oraz przeciwbólowe i rozkurczowe.

MR. DARK SILVER

MR. DARK SILVER – Niepowtarzalny orzeźwiający gazowany tonic na bazie naturalnych składników zawierający wyciąg z chininy, która jest organicznym związkiem o gorzkim smaku znajdujący się w korze drzewa chinowego rosnącego w Ameryce Południowej w Andach. Chinina była pierwszym skutecznym lekiem przeciw malarii. Posiada właściwości przeciwgorączkowe, przeciwzapalne i przeciwbólowe. W napoju podkreśla smak goryczki dodając mu wyjątkowego charakteru.


MR. DARK GOLD

MR. DARK GOLD – Niegazowany napój złocistej barwy wyprodukowany z ekstraktu herbaty Yerba Mate otrzymanej z suszonych liści ostrokrzewu paragwajskiego uprawianego w Ameryce Południowej. Ceniona dzięki zawartości wielu potrzebnych witamin i mikroelementów. Zawiera kofeinę przez co działa pobudzająco i pozytywnie wpływa na układ pokarmowy. Pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu, zwiększa energię i polepsza samopoczucie.


Napoje serii MR.DARK nie zawierają środków konserwujących, a długi termin przydatności do spożycia osiągnięto za pomocą metody pasteryzacji. Doskonale smakują schłodzone świetnie nadają się do drinków.

Dostępne w bezzwrotnych butelkach szklanych 0,33l EDI z zamknięciem typu TWIST pakowane w kartony po 12 szt.

Źródło: Materiały firmy  • BIAŁA KOLA

    Gość: Paweł | 2014-02-19 13:03:31

    HEJ!!! PIŁEM TO I JEST SUPER. STRASZNIE DOBRA I NIE ZA DROGA W PORÓWNANIU DO AFRI KOLI CZY CLUB MATE KOLI>

Dodaj komentarz