Dodaj ofertę za darmo

Babeczki dyniowe z Serca Natury Delecta

2017-10-23

Marka Delecta rozbudowuje linię z Serca Natury, wprowadzając Babeczki dyniowe do samodzielnego wypieku. Produkt z wysokim potencjałem sprzedażowym, nie posiada rynkowego odpowiednika. Rekomendacja sprzedaży w sezonie jesienno-zimowym gwarantuje wysoką rotację na półce.

Babeczki dyniowe z Serca Natury charakteryzują się obniżoną o 30% zawartością cukru, naturalnym składem, brakiem konserwantów i sztucznych barwników. Szlachetne składniki takie jak: prażona mąka jaglana, bogata w karoten i witaminy polska dynia Hokkaido oraz mieszanka korzennych przypraw sprawiają, że babeczki są wyśmienitym deserem nie tylko w sezonie jesienno-zimowym. Doskonale sprawdzą się zarówno na kinderbalach, jak i podczas spotkań z przyjaciółmi.

Prosty sposób przygotowania Babeczek dyniowych jest gwarancją doskonałego wypieku. Do gotowej mieszanki należy dodać jedynie jaja, jogurt naturalny lub jogurt grecki oraz olej. Najlepsze połączenie smakowe tworzą z pestkami dyni, słonecznika czy suszonymi owocami. Dołączone do opakowania papierowe foremki ułatwiają i przyspieszają ich przygotowanie.

Babeczki dyniowe Delecta są dostępne w sprzedaży od
19 września br. w sugerowanej cenie detalicznej ok. 6,80 zł za opakowanie.

Producent: Bakalland S.A. (www.delecta.pl)
Produkt: Babeczki dyniowe (300 g)
Cena det.: ok. 6,80 zł/opakowanie

Źródło: kmc

2017-10-27 11:04:03 | Komentarze: 0

Wegetarianizm dla każdego. Zobacz, jak zacząć. Soki będą niezbędne

- Dieta wegetariańska wzmacnia odporność, ma dobry wpływ na skórę, zmniejsza ryzyko rozwoju nadwagi i otyłości – przekonuje dietetyk Anna Czyż. W Polsce decyduje się na nią już niemal co dziesiąta osoba w wieku od 16 do 34 lat. Jak znaleźć się wśród nich? Na początek wypróbuj całodzienny jadłospis, przygotowany z wykorzystaniem zdrowych i świeżych soków Witmar!

Jak dbać o figurę z sokami i warzywami Marwit? Poznaj przepisy dla kobiet, mężczyzn i nastolatków

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Świeży sok Witmar Jabłko

CIN&CIN Secco Azzurro - na fali musującego orzeźwienia

Sok wielowarzywny Ogrody Natury pomidor – burak – papryka

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Truskawkowy Mix do śmietany Delecta