Aromat świąt według Delecty

2007-11-02

Aromaty do ciast korzenny i szarlotkowy to nowe produkty w sezonowej ofercie Delecty, przygotowanej na okres świąteczny, dostępne w sprzedaży od połowy października br. Oferta skierowana jest do wszystkich amatorów aromatycznych wypieków, przygotowywanych według tradycyjnych receptur. Olejowa baza aromatu zapewnia wysoką trwałość zapachu.

Do sprawdzonego przepisu na domowy piernik wystarczy dodać kilka kropel aromatu korzennego Delecta, by ciasto podawane od lat, zyskało wyrazisty zapach imbiru, cynamonu i wanilii. Aromatem korzennym można aromatyzować także pierniczki na choinkę, imbirowe ciasteczka do kawy czy tradycyjne, korzenne herbatniki.

Smakoszom ciast z jabłkami Delecta poleca aromat szarlotkowy. Tradycyjne szarlotki, udadzą się jak nigdy. Aromat szarlotkowy sprawdzi się także, jako dodatek do racuchów, jabłkowych musów i marmolad, a nawet deserów.

Aromaty do ciast korzenny i szarlotkowy Delecta są dostępne w sezonowej, limitowanej ofercie, od połowy października br., w tradycyjnym o nowoczesnym kanale dystrybucji. Cena pojedynczego flakonika to 1,15 zł.

Produkt:
Aromat do ciast – korzenny, Kod EAN: 5903 3486
Aromat do ciast – szarlotkowy, Kod EAN: 5903 3493
Producent: Rieber Foods Polska SA - www.delecta.pl