Appetyczna moc warzyw

2007-07-06

Opis produktu: Przyprawa Appetyczna, nowość w portfolio Appetity, to ulepszona i jeszcze zdrowsza następczyni Warzywnej. Zachowując wszystkie zalety swej poprzedniczki Appetyczna stanowi staranną kompozycję warzyw w atrakcyjnym i wygodnym opakowaniu.

Obecny skład mieszanki sprawia, że potrawy zyskują oryginalny smak i wspaniały aromat. Appetyczna kryje w sobie prawdziwe bogactwo warzyw. Niepowtarzalną kompozycję tworzą: marchew, cebula, pietruszka, por, pasternak, seler, czosnek, pomidor, papryka oraz lubczyk. Do starannie skomponowanego zestawu warzyw dodano błonnik oraz pieprz czarny i sól jodowaną. To wszystko sprawia, że Appetyczna jest nie tylko wyrazista w smaku lecz również zdrowa. Dla zachowania witamin zastosowano specjalny system ochrony VPS wyróżniający przyprawę spośród innych konkurencyjnych produktów tej kategorii. Dzięki niemu Appetyczna utrzymuje świeży smak warzyw oraz ich wartość odżywczą.

Wystarczy dodać odpowiednią ilość przyprawy do zupy, sosu, mięsa czy dania jarskiego, aby szybko uzyskać znakomity efekt w niezwykle prosty sposób. Mieszanka jest uniwersalna i nadaje się do gotowania, smażenia, duszenia i pieczenia. Zawartość soli jodowanej w samej przyprawie sprawia, że przyrządzanych potraw nie musimy już dosalać. Opakowanie Appetycznej ma sprawdzoną już formę samostojącej torebki z praktycznym strunowym zamknięciem, zapobiegającym utracie walorów smakowych produktu. Po raz pierwszy w historii marki Appetita na Appetycznej umieszczony zostanie wizerunek Rudiego Schubertha, który jest oficjalnym ambasadorem marki Appetita.

Dzięki jego udziałowi w działaniach reklamowych przyprawy Appetita są utożsamiane z postacią znaną i lubianą oraz identyfikowane z jej pozytywnym wizerunkiem. W ramach promocji konsumenckiej wszystkie opakowania zawierają dodatkowo 50g gratis. Appetyczna będzie dostępna w handlu od połowy lipca.

Opakowanie:
Appetyczna (250 g)

Sugerowane ceny:
1,99 zł, KOD EAN: 5902795003776

Producent:
Ziołopex Sp. z o.o. - www.appetita.com.pl