20. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA® / 11. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD®

2012-08-23

Co roku w Krakowie ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywności i napojów oraz wina z całego świata. Kompleks targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

Kompleksowa oferta oraz najnowsze trendy

W jednym miejscu i czasie odbywają się trzy tematycznie powiązane imprezy: 20. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA®, 11. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD® oraz 10. Międzynarodowe Targi Wina w Krakowie ENOEXPO®. Co roku w Krakowie ponad 300 wystawców z kraju i zagranicy prezentuje kompleksową ofertę wyposażenia obiektów noclegowych i gastronomicznych, zaplecza kuchennego, sal restauracyjnych, a także żywności i napojów oraz wina z całego świata. Kompleks targów HORECA® to także prezentacja nowości branżowych, innowacyjnych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

W ramach targów odbędą się: Salon Kawy i Herbaty, Salon Produktów Regionalnych, Festiwal Kulinarny, Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii

Najważniejsze targi branży HoReCa w Polsce

Dwudziestoletnie doświadczenie, dobra znajomość branży HoReCa, współpraca z najważniejszymi stowarzyszeniami, instytucjami i mediami branżowymi spowodowały, że osiągnęliśmy pozycję lidera. HORECA® to największe targi branżowe w Polsce, według rankingu Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Wyróżniająca się jakość wystawy została doceniona na arenie międzynarodowej przez Światowe Stowarzyszenie Przemysłu Targowego UFI - HORECA® oraz Targi Wina ENOEXPO® otrzymały certyfikaty UFI.

Adresatami targów są:

właściciele restauracji, kawiarni, pubów, barów, punktów zbiorowego żywienia, szefowie gastronomii hoteli, kucharze, cukiernicy, barmani, bariści
-właściciele i kadra zarządzająca: hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych oraz sanatoriów
-inwestorzy branży hotelarskiej i gastronomicznej
-przedstawiciele sieci dystrybucyjnych i handlowych
-architekci i projektanci wnętrz

Atrakcyjne wydarzenia branżowe

W ramach targów odbędą się: Salon Kawy i Herbaty, Salon Produktów Regionalnych, Festiwal Kulinarny, Konkurs Na Najlepszy Produkt dla Hotelarstwa i Gastronomii.

Zakres branżowy Targów HORECA® i GASTROFOOD®:

-wyposażenie punktów zbiorowego żywienia
-urządzenia gastronomiczne, sprzęt chłodniczy
-artykuły spożywcze i napoje dla gastronomii
-wyposażenie pokoi hotelowych
-wyposażenie recepcji hotelowej
-meble dla hoteli, barów, kawiarni
-elementy dekoracji wnętrz, tekstylia
-szkło, porcelana, sztućce
-wyposażenie łazienek, pralni hotelowych.

HORECA
HORECA

HORECA
HORECA

HORECA


Źródło: Tomasz Krupa Targi w Krakowie Sp. z o.o

Aktualności

2019-12-04 11:59:44 | Komentarze: 0

„Elfy same w domu” – świąteczna kampania Pepsi w niezwykłej odsłonie!

W tym roku w ramach kampanii świątecznej marka Pepsi przygotowała dla konsumentów coś specjalnego. Zamiast standardowej reklamy, marka stworzyła bajkowy mini film, w którym opowiada własną historię świątecznych przygotowań w wydaniu elfów Pepsi. W filmie wzięła udział plejada polskich gwiazd: Maciej Musiał (Elf Kelfin), Wiktoria Gąsiewska (Elfka Ewka), Adam Fidusiewicz (Elf Elfis), Kacper Młynarkiewicz (Elf Rafaelf) oraz… tutaj niespodzianka dla tych, którzy obejrzą. Jest też smaczek w postaci ukrytych w filmie cameo znanych influencerów marki: Jakoba Kosela, Lary Gessler i Adama Wiejaka. Premiera spotu przewidziana jest na 6 grudnia 2019 roku na YouTube oraz na antenie Telewizji Polsat w trakcie Mikołajkowego Charytatywnego Bloku Reklamowego.

Inspekcja x-ray: Jaki system wybrać do pakowania dnej żywności?

Wyzwanie Smaku Pepsi – gorące weekendy pełne smaku i dobrej zabawy

Muzyka Smakuje Lepiej z Lay’s - zabierz paczkę na festiwal! Pierwsza muzyczna kampania marki Lay’s

Marka Lay’s ruszyła z nowym konkursem – do wygrania aż 490 nagród o łącznej wartości prawie pół miliona złotych, w tym codziennie iPhone 8.

Zdrowe smarowanie bez tłuszczów trans

Żyj kolorowo! Lubelska w nowej odsłonie!

Targi Technologii Spożywczych Warsaw Food Tech 2017

Brześć intensyfikuje współpracę z Biedronką

Najważniejsza impreza w branży opakowań już w kwietniu! 8. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations