100 smaków szpinaku – konkurs FRoSTY

2014-03-10

FRoSTA uruchomiła kulinarny konkurs na inspirujące dania ze szpinaku. Przez siedem tygodni internauci będą zdobywać nagrody, przysyłając za pomocą specjalnej aplikacji Facebook przepisy zebrane na koniec w wyjątkową książkę kulinarną.

FRoSTA zachęca konsumentów do udziału w konkursie, w którym będą mogli pochwalić się przepisami na oryginalne dania z mrożonego szpinaku oraz zdjęciami swoich potraw. W tym celu uruchomiła na Facebooku www.facebook.com/frosta.polska specjalną aplikację „100 smaków szpinaku”. Konkurs będzie trwać przez siedem tygodni, od 18 lutego do 6 kwietnia br. W tym czasie w każdym tygodniu autorzy 10 najciekawszych przepisów wygrają karty podarunkowe ufundowane przez firmę DUKA. Temat konkursu będzie się co tydzień zmieniał − pierwsze zadanie brzmi „Mistrz (z) patelni”.100 smaków szpinaku” to nie tylko konkurs z nagrodami. FRoSTA chce za pomocą akcji zaangażować internautów do stworzenia wspólnie książki kucharskiej. Znajdzie się w niej łącznie 100 przepisów na potrawy ze szpinaku – 70 przepisów konsumentów nagrodzonych w kolejnych tygodniach trwania akcji oraz 30 przepisów FRoSTY. − Społecznościowy, interaktywny charakter Facebooka pozwala nam stworzyć kompendium najciekawszych przepisów wspólnie z fanami. Chcemy, aby byli oni współautorami książki, którą zamierzamy wydać – mówi Paulina Owczarek z FRoSTY.

FRoSTA proponuje konsumentom szeroką gamę szpinaków mrożonych dostępnych w wygodnych kartonowych i foliowych opakowaniach: Szpinak siekany 450 g, Szpinak w liściach 300 g, Szpinak z sosem śmietanowym 450 g, Szpinak z sosem serowym 300 g, Szpinak siekany w serduszkach 400 g oraz Szpinak siekany z sosem śmietanowym w serduszkach 600 g. Szpinak w ofercie FRoSTY uprawiany jest specjalnie dla tej firmy. Świeże liście zamraża się tuż po zbiorach, co sprawia, że pozostają soczyste i pełne wartości odżywczych.

Zgodnie z polityką 100% naturalnego smaku! produkty nie zawierają wzmacniaczy smaku (m.in. glutaminianu sodu), barwników, aromatów, skrobi modyfikowanej ani tłuszczów utwardzonych.

Aplikacja konkursowa oraz regulamin dostępne są na stronie www.facebook.com/frosta.polska.

Informacje o firmie:

FRoSTA to znana marka żywności mrożonej, obecna na polskim rynku od 1998 roku. W ofercie firmy znajdują się produkty z ryb, mieszanki warzywne oraz dania gotowe i produkty z kurczaka. W 2011 roku firma wprowadziła politykę 100% naturalnego smaku usuwając jako pierwsza firma w Polsce jednocześnie ze wszystkich swoich produktów dodatki do żywności: barwniki, aromaty i wzmacniacze smaku. Firma FRoSTA tworzy swoje produkty z myślą o potrzebach swoich konsumentów zgodnie z zasadą FRoSTA. Smaczna i prosta.

Źródło: FRoSTA

Konkursy

2015-06-02 13:38:39 | Komentarze: 0

Ruszył nabór do elitarnej szkółki piłkarskiej OSHEE BVB CAMP.

Letni obóz piłkarski OSHEE BVB CAMP odbędzie się w lipcu 2015 r. Udział w nim zapewnią sobie ci, którzy wywalczą sobie miejsce w konkursie. Chętni by spełnić swoje marzenia u boku trenerów legendarnej drużyny Borussii Dortmund mogą już teraz próbować swoich szans i zgłaszać się na stronie www.oshee.eu. Do wygrania jest aż 60 miejsc na obozie OSHEE BVB CAMP. To może być początek wielkiej kariery piłkarskiej!

Laureaci XIV audytu żywności programu „Doceń polskie”. Branża piekarska i cukiernicza

„Magia kreowania, słodycz wygrywania” z Cukrem Królewskim

Wakacyjna podróż z Sertopem

Żywiec Zdrój Smako-Łyk z Angry Birds

Konkurs - Polska wołowina, wołowina z przyszłością - już na półmetku!

Podbij Paryż z nowym programem lojalnościowym ZM Pekpol - „Wieża Marzeń”

Wygrywaj co godzinę prezenty od Fabryki Przyjemności!

Spotkajmy się z okazji… Wystartowała promocja konsumencka Goplany i Solidarności

Familijnie w Carrefour i Intermarche