Życie pełne zdrowia i smaku – ser topiony Beauty z błonnikiem marki LACTIMA

2015-01-27

Zdrowy tryb życia najczęściej kojarzy się z listą wyrzeczeń, szczególnie w kwestii diety. Jednak dzięki produktom o recepturze wzbogaconej cennymi składnikami odżywczymi smaczne posiłki nie muszą być wykluczone z codziennego menu. Ser topiony w plastrach z błonnikiem Beauty marki LACTIMA to lekka alternatywa dla osób dbających o zdrowie i nienaganną sylwetkę, a zarazem potrafiących w pełni cieszyć się życiem.

Przepysznie lekki

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy po pozornie pożywnym i smacznym posiłku czujemy się ciężko i sennie. Dzieje się tak w momencie, gdy spożywane przez nas danie jest ubogie w błonnik – jeden z kluczowych składników odpowiedzialnych za właściwą przemianę materii. Choć sam w sobie nie ulega procesom trawienia, to właśnie jego niedobór sprawia, że po zbyt obfitych posiłkach czujemy dyskomfort. Naturalnie bogate w błonnik są świeże warzywa i owoce oraz zboża. Niemniej równie cennym ich źródłem mogą okazać się produkty, których skład został wzbogacony o ten ważny składnik. Należą do nich sery topione z błonnikiem Beauty marki LACTIMA. Ujętym w praktyczną formę cienkich plasterków aromatyczny serek stanie się doskonałym dodatkiem do wielu dań, dbając nie tylko o ich smak, ale także o naszą idealną sylwetką i dobre samopoczucie.

Zdrowe ciało i zdrowy duch

Regularne ćwiczenia oraz zbilansowane posiłki – oto główne zasady zdrowego stylu życia. Niemniej aby cieszyć się pełnią zdrowia potrzebne jest coś więcej niż tylko przemyślana dieta i aktywnośc fizyczna. Konieczna jest również dbałość o zachowanie harmonii pomiędzy wszystkimi aspektami naszej codzienności. Warto więc znaleźć czas na zdrowy i smaczny posiłek, przynoszący odrobinę wytchnienia i przyjemności. Chwila ze smakowitym serkiem z linii Beauty marki LACTIMA pozwoli na nowo docenić urok prostych dań, które w istocie niosą ze sobą wiele dobrodziejstw dla naszego zdrowia. Za sprawą wzbogaconej receptury ser topiony w plastrach z błonnikiem Beauty firmy LACTIMA dla każdego stanie się codzienną dawką smaku, zdrowia i urody.

Sery topione w plastrach z błonnikiem Beauty LACTIMA:

Opakowanie (masa netto): 130 g
Sugerowana cena: 2,49 – 2,69 zł/szt.

LACTIMA rozpoczęła działalność gospodarczą w 1989 roku. Produkcję serów topionych prowadzi od 1992 roku w nowo wybudowanym zakładzie w Morągu, w ekologicznie czystym regionie Warmii i Mazur. Oferta firmy obejmuje sery topione w plasterkach, krążkach, serdelkach, kostkach, bloczkach, saszetkach, sery topione do smarowania oraz masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu. Wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością ISO 9001:2009, ISO 22000:2006 (HACCAP), BRC, Halal. LACTIMA systematycznie rozwija swoją sprzedaż w kraju i za granicą, głównie w Europie oraz na Bliskim i Dalekim Wschodzie. Produkty firmy eksportowane są do Afryki, Ameryki Północnej i Południowej, Korei Południowej, Chin, Japonii, spełniając bardzo rygorystyczne wymagania poszczególnych krajów.Lactima Sp. z o.o.

ul. Kaszubska 6
14-300 Morąg
tel.: 89 757 40 65, 89 757 51 54
fax: 89 757 42 24

e-mail: handel@lactima.pl

sekretariat@lactima.pl
Świat spożywki

2015-04-01 14:10:06 | Komentarze: 0

Złote jajo polskiej gospodarki – branża drobiarska

Mimo rosyjskiego embarga nałożonego w zeszłym roku między innymi na drób i jaja, polska branża drobiarska ma się całkiem dobrze i nic nie wskazuje na to, aby miało się coś zmienić. Polscy producenci coraz częściej i chętniej handlują z zagranicznymi partnerami, a zamknięcie rynku rosyjskiego tylko nasiliło tę tendencję.

Jesz mało chleba? Sprawdź dlaczego warto to zmienić!

Wegetarianizm i jego odmiany

Herbata na dzień dobry – śniadaniowe propozycje marki Czas na Herbatę

Kanapki "po kielecku"

Wielka moc w małym produkcie, czyli dlaczego warto sięgać po ziarenka

Żelatyna CYKORII

Po cygańsku

Pożywny i słodki poranek z konfiturą malinową marki Schwartau Extra

Dieta na zimową porę